bugün

sözlük yazarlarının 20 yıl önce içinde bulundukları durumlardır.

(bkz: portakalda vitamin)
sözlük yazarlarının %78,6'sı portakalda vitamindir.
(bkz: küsüratlı sayı vereyim inandırıcı olsun)
göktaşıydım.
(bkz: ergen)
(bkz: embriyo)

olamaz mı lan. üstüme gelmeyin.
(bkz: biberon)

edit: yazar bu başlığı sözlük yazarlarının 20 sene önceki hayalleri olarak okuyup biberon demiştir. kusuruna bakılmasın.* *
http://i1009.hizliresim.com/2010/9/14/149.jpg
agu hugu bab-ba.
güzelim şarkılar eşliğinde o saf aşkı yaşardı bazıları. 90 ların aşk şarkılarında ilk aşkına ağlardı. değişen bir şey var mı, bi adım ilerle be kardeşim, tiksindim kendimden. git şu köşede öl!
bir iki ay sonra kardeşim doğacaktır ve o yatakta yatarken göz kapaklarını elimle kapayıp açacağım zamana denk gelecektir 20 yıl öncesi.
(bkz: yıl 2010 hala mı debriyaj)
Yok öyle bir hal. Ben de yoktum zaten, takdir edersiniz ki ondandır. *
ilkokul 4 sınıfta sözüm ona kızlarla oyun onuyoruz lay laylomlarıyla çaktırmadan veyahut birazda çaktırıp ne tepki vereceğini ölçerekten elleşmeler mellleşmeleri hatırlıyorum hayal meyal. bir de kimin çükü daha büyük olayı vardı.
lan bedri !
o kadar arkadaşın içinde en küçük seninkiydi lan!
(bkz: çiş bezi)

en kutsal şey.
bir yatak odası fantazisi.
yürümeye çalışan küçük adam.
Hülya avşar. valla lan.
ortaokul ikide 3 beden büyük mantomla okulun merdivenlerinde topluca cekilen fotografta yerimi almıştım.tabi en önde. mantonun belinde kuşağı vardı ve sıkısıkıya incecik belime bağlanmıştı. ağlıycam ha şimdi.
yaş 5. yani topu topu 5 senedir yeryüzündeyim. aslında hatırladığım en net şey şiddetli ebeveyn kavgaları yani çok gürültülü ve rahatsız edici olmadıkça o yaşlardan pek bişey hatırlanacağına inanmıyorum.hoş çok uçmuş bi arkadaşım artık ne aldıysa bilemicem''annemim karnında olduğum zamanları hatırlıyorum''dediydi bi ara.o zamanda oha dedim. şimdide oha diyorum.
babamın sayesinde katıldıgım büyük maratonda milyonlarca kişi arasından sıyrılıp 1. oldum.
rüyaydım, şimdi gerçek.
ufukta bile yoktum, soyuttum. ey gidi.
buralar hep dutluktu.
1 yaşındaydım o yüzden hatırlamıyorum.
(bkz: ergen)