bugün

insanlar hiçbir zaman iyi değillerdir. ya çıkarları için yanındadır ya da muhtaçlıkları için.
Abi uyuyun biraz ya.
VE EFSANE OLUN.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25324663
burda yazılanları da çizilenleri de fazla ciddiye almayın. kendi reklamını yapmaya çalışan bir sürü yazar var. bunların çoğuda ya saçmalayarak prim yapmakta ya da insanları provoke etmekte.

ne yapmalıyız derseniz. bende ilk başlarda '' ulaaan nasıl yazar bunu ! dur 2 lafda ben geçiriyim '' gibisinden gaza geliyordum. yalan yok. ama sonradan baktım ki bu tür arkadaşlar hakikaten işin af edersiniz taşağında.

bu tür başlıklara sizde dalganızı geçin fazla ciddiye almayın.
halley yiyin lan, tadı çok güzel.
sigara ve kola ikilisiyle fazla haşır neşir olmayın.

Iki saattir ağzımdan mideme kadar olan yolun haritasını çıkardı mide asidi amk.
buralardan biriyle iletişim haline geçerken büyük ihtimalle size yalan söyleyeceğini,
o kişinin fake hesaplarından biriyle de konuşuyor olabilme ihtimalinizin bulunduğunu,
ölen ana-babasının üzerine yalan yere yemin edebilecek kadar hasta olabileceğini,

gönderdiğiniz mesajların, resimlerin, konuştuğunuz şeylerin, samimi ifadelerinizin başkalarına anında iletilebileceğini,
size "canım cicim bebeeem" diyen kişinin aynı anda başkasına sizden ötürü: "sikim götüm beş para etmez ibne" diyebileceğini,
sadece kendinize özel sandığınız anların, duyguların, heyecanların daha önce yüzlerce kez yaşandığını,

sözlükteki sevgilinizden ayrıldıktan sonra o sevgilinin en yakın arkadaşınızla çıkma-dolanma-yatma olasılığının keskin varlığını,

sözlük yazarı dediğimiz karakterlerin klavye başında en insafsız en zalim en duygusuz insanlara bile "oha lan bunu ben bile yapmam" dedirtebileceğini,
hele; celebrity, troll dediğimiz insanların yüzde 90 ının yalan söyleyen, sorunlu, dedikoducu insanlardan müteşekkil olduğunu,

dolayısıyla her lafınıza, her hareketinize dikkat etmenizin şart olduğunu, burada yaşadığınız her ne varsa büyük ihtimalle sonlanacağını, tanıştığınız her kim varsa büyük ihtimal ileride hayatınızdan çıkacağını ve inandığınız her ne varsa büyük ihtimal daha sonra inandığınıza lanet etmenize sebep olacağını....

unutmayın. unutturmayın.
hayat zor.
Siz siz olun, kimseyi şımartmayın. Sonra gerisi malum zaten. Elde koca bir sıfır.
silik yemek istemiyorsanız mutlaka konuyla ilgili bir tanım verin, ondan sonra ne yazarsanız yazın.
yoksa çekeceğiniz var.

aha bi tane daha sözlük kapısından ağlayarak kaçıyor gel hacı gel, bir el atak, gel.
aman diyeyim ne olursa olsun hiçbir arkadaşınıza nickinizi söylemeyin. tecrübeyle sabittir. kimse bilmesin, rahat rahat takılın.
eksileriniz için üzülmeyin.
troll olup gündemde kalacağınıza adam olun kenarda kalın. adam olun.
sakın ha millete sözlükte yazarım demeyin çok pis taşak geçerler.
Eksi aldığınız tanımları silmeyin, illa bir değer bilen çıkıyor. (bkz: yıllar sonra sözlüğe dönmek)
benim gibi olmayın gidin ders çalışın.
başka sözlüklerden entry çalmayın.
eksilemekten vazgecin azcik pozitif olun yahu.
azıcık adam olun, adam olun ki şu aralar eksik olan adam gibi adamlar türesin piyasada.
arada mesaj atin yahu.cok yalniz hissediyorum lan.
eski sevgilinizi emre aydın dinleyerek anmayın.
esprilerinizi açıklamayın. anlayan anlasın, anlamayanı makul bir köşeye çekip dövün, aşağılayın, "sen gerizekalı mısın lan mal niye anlamıyon" deyin.
oylayın.
sözlükte *m, g*t, meme muhabbeti yapmayın, yapsanız da abartmayın. Adam olun.
oğlum uyuyun lan.
oy verin.
aşık olun.