bugün

Yılan derisini değiştirir huyunu asla değiştirmez.
Hayallerinizi kimseyle paylaşmayın. Onlar sizin en değerli hazineniz.
Hayallerinizin, hayatınızın merkezinde siz olun. Şunu unutmayın siz değerlisiniz ve sizden bir tane daha yok. Kimse için kendinizden, hayallerinizden vazgeçmeyin.
değersiz insanların sırf siz değer veriyorsunuz diye hayatınızı yönlendirmeye çalışmasına izin vermeyin.
Kızlara sesleniyorum bi yazin bişi denicem.
Pompalamasyon bu senin misyon.
Mükemmel fizik veya kusursuz güzellik için kusurlu bir psikolojiye sahip olmayın.
Türkiye'de yaşıyorsan bu ülkeye ihanet eden ,duyarsız ,sadece çıkarları için yaşayanlara güler yüzle yaklaşmayacaksın ..
Onlara saygı sunumunda bulunmayacaksın. Suratlarına hoşuna gitmeyen şeyleri pis pis ve rahatça vurarak seninle aynı pişkinlikte sana yavşamalarını izleyeceksin. ''Varsa Yok, Yoksa Varmış Gibi Davranacaksın.'' işinin düşmediğine mendil muamelesi yapacaksın, arkandan sürüklemeyeceksin.
Burada senin için ''birey'' sayılmak , senin karşındakini kullanabilme ve kendini kullandırtmama kapasitene bağlıdır. Yoksa ''birey'' yerine konulmazsın. Ama şimdi diyeceksiniz' ki biz Asya kökenli bir ulusuz, saygı- içtenlik- olduğun gibi görünmek, erdemler, falan... Anadolu'nun çingeneleştiği, dünyanın tüccarlarca yönetildiği bir çağdayız unutmayalım..!.
kimseye bağlanmayın benden söylemesi, herkes bi gün gider...
camiye gelin
ezanla gelmezseniz salayla geleceksiniz
yürüyerek gelmezseniz yatarak geleceksiniz
elbiseyle gelmezseniz kefenle geleceksiniz
canlı gelmezseniz ölü geleceksiniz
ama mutlaka geleceksiniz
size büyük tavsiyesi
iş işten geçmeden gelin.
açın iki kitap okuyun amına koduklarım.
rahat olun, rahat yazın. evet.
https://www.youtube.com/watch?v=to2UAXI_fh0

kimsenin ne düşündüğünüzü bilmesine izin vermeyin.
Seksi sevin ve sevdirin. Farklı kişilerle sevişin. Ömrün sonuna kadar tek yemekle yetinmeyip fazlasını isteyin. Evet.
Irkçılık yapmayın.
Para her zaman bulunur, şerefiniz için yaşayın.
Ailenizi üzmeyin, zira onlardan daha fazla kimse sevemez sizi.
Mutlu olmak için değil huzurlu olmak için çabalayın.
zamanı gelince ceketi alıp gidin.
Habertürk'ü açıp izleyin şimdi. Güzel gidiyor belgesel.

1)Günlük 50 sayfa kitap okuyun. Rüyalarınız da dahi kalite artışı göreceksiniz. Sorarsanız her türden kitap tavsiyesi de verilir. Her türden ...

2) Sabahları soğuk duş önemli

3) UYku önemli, ben mesela yatıcam az sonra, geç bile kaldım.

4)Aşk acısı çekicek kadar saf olmayın. Arayın bulun çözüm yollarını, bulamazsanız, sorun.
sevişelim mi.
insana en uzaktan kendisi gelir, insan en uzak kendinden gelir. bunu unutmayın.
Yalan söylemenin beyni meşgul ederek entelektüel performansı düşürdüğü ispatlanmıştır. Yalan söylemeyin, aptallaşırsınız.
kürt erkeklerinin daha yakışıklı olması gibi başlıklarda yazan malların hepsine donuza alın.

Irkçılık yapan malları ciddiye almayın.

Terör örgütü propagandası yapan malları ciddiye almayın.

Aslında malları hiç ciddiye almayın.
Lütfen ama lütfen '' şöyle yapan kız, böyle yapan kız, bakan kız, bakmayan kız '' gibi saçma aptal başlıklar açmayın.
Bugün siz niye bu kürtlere taktınız ikinci kürt açılımı yaşıyoruz mübarek.
Şu spor işine girip vücudunuzu düzeltin. kan dolaşımı düzelir, vücudunuza, kaseye omuzlara vs. sağda solda abartmadan bakanlar mutlu eder, daha az uykuyla gereken uyku sürenizi karşılar, dinç olur, işlerinize daha iyi konsantre olur, testosteron salgınızı arttırırsınız.

alkolü de bırakın veya bayağı azaltın, misal ayda bir. Alkol bağırsaklarınızı yakar, bu da enerjinizi düşürür.
Beyler şu an kütüphanede ders çalışma mücadelesi veren yığınları görüyorum da içim acıyor aq desem de inanma qanka kendi düşüne kimse acımaz.

Ben yine de beni takip edenlere güzel bir tavsiye döşüyeyim şuraya.

Ders çalışırken konudan bağımsız olarak uymanız gereken ilkeler vardır.

Bunlardan ilki ders çalışma süresi; insan dediğimiz canlı dünyamızın gördüğü en kompleks yapısı olsa da bazı zayıflıkları vardır. Bunlardan ilki özellikle öğrenme dönemindeki dikkat toplamada zorlanmadır. Genelde de insanlar aptal veya bu konuda eğitimsiz olduklarından minimum 25 maksimum 40 dakikadan fazla dikkatlerini toplayamazlar. Enerjileri, verimleri düşer. Siz bir kaç denemeyle o dikkatinizi kaybetmeye başladığınız anı bulun ve o sonra da ders çalışma periyotlarınızı o andan itibaren 7,8 dakikalık molalar verecek şekilde ayarlayın.

ikinci ders çalışma periyodunuzun 3/4'ü ile asıl çalışma, 1/8 ile o günkü diğer periyotların tekrarı(bunu başa koycaksınız tabii, bak onu bile düşünemeyen mal seni bile düşünen ne kadar iyi kalpli bir yazarın var) 1/8 ile de diğer periyotlarda elde edilen bilgilerin moladan önce tekrarını yap.

Üçüncüsü, uykusuzsanız ve açsanız çalışmayın sığırlar. Ulan yemin ediyorum bu sınavların hiçbir seçiciliği yok. ilk 1000'e yani 1/1000'lik dileme girmiş adam bile sanki eşekte yük taşıyormuş gibi çalışıyor.

Dördüncüsü çalıştığınız şeyi sevin, sevmiyorsanız seveceğiniz bir şey bulun, bulamıyorsanız da geberin aq ben bıktım çevremde mutsuz ve başarısız insanlar görmekten.