bugün

Evet bekliyoruz, ne oldu.
utanmıyorsunuz değil mi milletin safiyane duygularıyla oynayıp kendi kirli oyunlarınıza alet etmeye,

utanmıyorsunuz değil mi şu güzel insanlara umut tacirliği yapmaya.

burada günlerdir nefesini tutup sikandal bekleyen vatandaşın mağduriyetini kim giderecek kardeşim?
arkadaşlar sakin olun kerizler hazırlanıyor. anlatacaklar. güzin ablanız olarak herkesten önce öğrendim.
hayır şaka yapılacak konu var yapılmayacak konu var. biz de gülüp eğleniyoruz yeri gelince ama kardeşim kaosun, kavganın şakası mı olur? bu konuda ne kadar hassas olduğumuz bilinmiyor mu?

yetkilileri acilen göreve çağırıyoruz.

mağduriyetimiz giderilsin! böyle sahtekarları barındırmayalım aramızda.
Kaos içerir. Beklemekteyiz.
Lan oğlum uefa kupası finali var gidip onu izlesenize burada boş boş yardırıyorsunuz...
ibreti alem için dolandırıcılık suçundan 60 günden 120 güne kadar çaylaklık cezasına çarptırılmalarını istiyorum. içeride akılları başlarına gelir belki.

bunlar çete olmuş çete.
bu sözlüğün kerizi bitmez aga *
Milletin gün aşırı sapık gibi upladığı başlıktır...lan ne kaos meraklısıymışınız amına koim... adamlar asıl sizi silkeliyorlar keriz diye işte ne uzatıyorsunuz daha...
Umarım benim bir kıza 34 bin lira borç verdiğim hikayesi değildir. Öyle bir şey olmadı ama nedense 2-3 kişi sordu bunu.
ciddi olamazsıııııaaaaaaaaan.

görsel
görsel
Bir yazar arkdaşımın aseksüelim diyip kandırarak beraber olduğu 3 farklı kadın yazar vardı.
1i hâlâ yazar diğer 2si kayıp yok ortalıkta.
O yazar arkadaş ise şu aralar pek yazmıyor.
Aseksüel olduğuna inandırıp 3 kadınla beraber olması burada gördüğüm en büyük kerizlenmeydi.
Not:alttaki eleman primcidir.
Güzel primledin çakal hahah
(bkz: Cff)
Taksit taksit anlatmayın kardeşim.
görsel
nik ver kardeşim nik! şovu bırakın artık, yetti vatandaşı mağdur ettiğiniz.
Beklemeyin bence boşa. Tablet diye açarsınız hıyar çıkar falan.
Sözlük, mallık seviyesini maksimuma yükseltmiş.

Ne lan bu taş.k mı geçiyorsunuz milletle?

Kız onu kerizlemiş, erkek kanmış. Erkek kerizlemiş kız kanmış.. vay ecdanını s.keyim sanal dünyanıza bir de ben boşalayım.

Son 1 senedir sözlüğün en kötü jenerasyonu ile karşı-karşıyayız.
inci sözlüğe dönmüş ortalık. Bekliyorum pampa önlerden rezimi aldım.
T dediği kesin tuğba diye biri.
uydurmaca bi hikaye bu çok belli
Gereksiz, geçiniz.
Oğlum hikayeyi yanlış hesaptan yazıyorsun başlığı açtığın hesap ile yazsana bence modlar ile aleni taşak geçiyor puhaha fake hesap hiç belli olmuyor.
anlaşılan bir adet am ve bir çift meme uğruna götü başı dağıtmış bir ya da birden fazla dangalak ve bir adet orospunun hikayesi bu.

ulan az insan olun azıcık gururunuz şerefiniz olsun bir am uğruna şekilden şekile girecek kadar omurgasız olmayın amsalak piçler.
Olay var. Ve ben çaylağım. Ağla kalbim ağla.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar