Senin anlatacak olduğun şeyin en az 20 kez dedikodusunu yapmışızdır amk.
2 muhabbet duyunca ‘owwww ben neler öğrendim’ diyen ipnelere bu sözlüğün dinamiklerini öğreteceğiz.
(bkz: Gönder panpa)
Mal olanı sikerler.
nolmuş ki?
yine bir şikiş olayı ve yine ben yokum. bele veziyetin amq.
Çekirdek kolami aldım bekliyorum..
görsel
4 gözle bekliyoruz...
Uzun uzun yıllar önce piçin birine kaza geçirdik çok zordayız dediği için para yollamıştım.
Kerizlemeler, iki erkeği idare etmeler...
Şu ortamdan domestiği çekip iyi sıyrılmışım be. *
beklentiyi büyüttün, şimdi kalkıp nik vermeden saçma sapan bir şey anlatırsan bunlar dalağını çırpar senin söyleyeyim.

ayrıca hepiniz üçer üçer idare ediyorsanız bana nasıl kimse denk gelmiyor amk? üçün biri bile olamamışız işe bak. incindim açıkçası.
Yine seks hikayesi mi yaziyorsun feridun abey.
inci sözlüğe döndük iyice.

rezerv aldım hadi bakalım.
Merakla beklenen hikayedir. Her şeyi apaçık ve delilleri ile istiyoruz.
Bu sözlük cff sikendalını gördü amk.

Tarihin en büyük kerizlenmesi olması için 1 sözlük kızının 3 sözlük erkeğiyle evlenip bunları grup sekse ikna edip Mekke yolunda swinger yapması gerekir.

Aşağısı beni kesmez.
No context amcı.

Bu sitede kerizlenenler hep 250 gram yolunda harcanmıştır.
işin bir de şöyle ibne kısmı var;

CFf 8 sözlük erkeğiyle birden sevgili olmuştu.
Sonra bu erkekler durumu anlayıp aralarında konuşup, olayı ifşa etmişlerdi.
Sonra cff linç yiyip hesabını silmişti.
Ve kimse de sormamıştı, ‘görmediğiniz bir kızla 8 erkek nasıl sevgili oldunuz amına koyim?’

Bu olay da buna dönmez umarım.
skandala aç bünyeler kerizlenme hikayesi duyma umuduyla kerizleniyormuş gibi geliyor.
hala gelmemiş hikayedir. ulan adamlar bu beklenen süre kadar vakitte orhun kitabelerini yazmış bre.
Diger arkadaşın fake hesabı caylaklıktan cıkmamış arkadaslar panik yabmayın. *
bu kadar mıymıntı olduğun için de boynuzlanmış olabilirsin kardeş. bir hikaye yazacaksın, burada 70 milyonu ekran başında mağdur ediyorsun amk.

yeter artık.
burada cok eskiden hastayim sakatim bel fitigim var diye duygu sömürtüsüyle kizlardan telefon isteyen mail adresi bile olur diyen bir arkadas geldi aklima.
sonra sevgilisi geldi de aciklama yapmisti.

gore gore hic sasirmaz olduk.
ondan dolayi hic merak etmiyorum.
Hadi ya anlatacaksınız anlatın yine kim yiyecek bakalım damgayı

görsel
(bkz: reserved)
40 sefer söyledim duygusal ilişkiler de seks de zararlı şeyler.

korkak olmam, söylediklerimin yanlış olduğu anlamına gelmez.

lütfen bu bahsi kapatın. olay dallanıp budaklanacak, skandalın içine 40 kişi girecek herkes gerginleşecek sonra ben, bir şey yazınca sinirlerini benden alacaklar. şu olay açıklansın ortamı koklarım, terso bir durum varsa 2 ay kaybolurum. durup duruken dayak yiyecek halim yok kimse kusura bakmasın!
Olm bu sözlükte en az 5 erkeği idare eden sözlük kızı gördük biz,

Hepsini kafalamış, ifşa falan olmuşlardı,

Kerizlenen kişi sayısı en az 6 değilse tarihe geçmeyecek hikayedir.

Dip not; he zamanında gördüğümüz charlotte fiona freyja vakasıydı, onun üzerine kerizleme tanımam.