bugün

eklenmek istenen fotoğrafın maksimum 100x100 çözünürlüğünde olması gerekmektedir. bunun gerçekleştirmek için format factory den fotoğrafı dönüştürmeden önce maximum 100x100 çözünürlüğe ayarlayıp koymak istediğiniz fotoğrafı kolaylıkla ve sıkıntısız yükleyebilirsiniz.
kesinlikle kezbanlardir bu kizlar.
mobilden girenlerin sözlük profiline fotoğrafını koyması biraz daha zordur. Çünkü bilgisayardaki gibi programlar her telefonda mevcut değildir. Bu yüzden fotoğraf boyutunu 100x100 çözünürlüğüne indirmek için başka bir yol bulmak gerekti.
Bir sitenin adresini vermek istiyorum. Online olarak seçtiğiniz fotoğrafın çözünürlüğünü istediğiniz gibi ayarlayıp telefona kaydederek sözlüğe yükleyebilirsınız;
http://www.shrinkpictures.com/
çoğu yazarın yazmayı bırakmasıyla sonlanır.
Uğraşılası güç bir iştir.
ortami renklendirir.
samimiliktir.
embesilliktir.

edit: (bkz: profiline kendi fotoğrafını koymayan saf yazar)
seksiliktir.
filipinyakiliktir.
ne olduğunun göstergesidir. kimse de maymun değildir, ama koymayan da koymuyor işte. *
evanjelistliktir.
Sebisinloliliktir. "anlamını bende bilmiyorum".
sabeatistliktir. vecibe içinde kalırsınız.
Kimseden korkusu olmayan, insan eylemidir.
Bu insanlardan biriyim. Hiçbir amacım yok, istedim ve koydum. Öptüm.
Sözlüğü evlilik siteleri ile karıştıranların yaptığıdır.
Profil ziyaret edilsin de, aman ben görüneyim taliplerim artsın diye her başlığın altından çıkar bunlar.
Hanımlar beyler, instagram hesabı açmak 2 dakika, şurada ezik olarak hatırlanmanız bir ömür...
Beni bu fotoyla beğenen varsa eqlesin.
Tipine güvenip koyamayan ama çok çok çok özenen eziklere dert olur.

Herhangi bir gazetede fotoğrafı olmayan bir tane köşe yazarı var mı? Kısmet bekliyorlar yani size göre.
sokakta yüzünüze maske takıp mı geziyorsunuz ? sizin gibi milyarlarca insan varken kendinizi ''profilime fotoğraf koymadım'' diyerek önemli mi sanıyorsunuz ?
ah bu bakış açılarınız...
sözlüğü facebook sanmak gibi birşey. hesabı da adın soyadınla al bari de tam olsun. artislikten başka bişey değil.
sokakta adını soyadını soranlara nickini mi söylüyorsun? şeklindede de olabilir.
ah bu bakış açılarımız.
seçim afişi için çektirdiğimiz vesikalıktır. o kadar para verdik kullanmayalım mı?
kimseyi ilgilendirmeyen durumdur.

size ne lan?
Milyonlarin bacisi koysa anlarım da ezik büzük tipler koyunca komik oluyor.