bugün

Kesinlikle o bir premses. başındaki o çiçekli guggulukta takdire şayan olmuş. Bir nevi Galler premsesinden hallice.*
böyledir.
(img:#1767909)
görsel
kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için bir çok eski eserle yeniden ekranlarda olan üzünçlü, itici ama belki biraz gideri olan prenseslerin fotoğraflarıdır.

görsel

not: ortadaki ben.
Eskiden sakalında papatya yetişen bira da uzun saçı olan itici, primci prenseslerin eh işte diyecek kadar ponçikliği barındıran fotoğraflarıdır.

görsel

Not: bahar falandı o zamanlar.
Lord dertler derya olmusuz amoralist premses.

(img:#1775030)
Güzel ayaklı * olanlarınkiler özel ilgi alanımdır.
(img:#1775038)
Yıl 1988. Ben baba evinde prensesler gibiyken...
O zaman fotoğraflar ütüyle çekilirdi.
Bu başlıkta bu kadar kıl, tüy, sakal olması ağrıma gidiyor.
Bir gecede mutasyona uğrayan insanların fotoları.

Eskiden primses foto atınca kızlar koşardı. Şimdi evde kalmış Kr*vatsız erkekler kurdela takıp koşuyor.

Gece gece üstüme iyilik sağlık. Töbe yareppim.
görsel
Ortadaki kırmızı benmişim, soldaki kedimmiş, sağımdaki de resmi çizen cadı.
Kırmızı saçlarımla Tam bir premsesim.
(bkz: gay)
görsel
Kendini bi sik sanıyor daha iyi olabilirdi.
Sahibi geldi. Yeğeniyle prim yapan primseslerin fotoğraflarıdır.

görsel
nasılım güzelmiyim sizce.
görsel
günlerce sözlükteki kızları görme imkanını arayan bir adamın aklına bir anda ışık gibi parlamış fikrin entrysi. ama gel gelelim yıl 2018 ve sözlükte primses yok boşuna o resimlerin + larına umutla basmayınız.
görsel
bakıyorum da benden sonra kimse uğramıyor buralara. ama ben sizi haftada bir iki kez kontrol ederdim. şimdi akbaba gibi oturun kenarda öyle avınızı bekleyin. değerimi bilemediniz. sahip çıkamadınız küçücük kediye.

kendini prenses sanan primseslerin fotoğraflarıdır.
"prenses" alegorisiyle refere edilen hoş sözlük kızlarının güzel ayak resimleriyle gözümüzü gönlümüzü şenlendirebilecekken, geyik muhabbetiyle ve iğrenç görsellerle çarçur edilmiş bir sözlük fasilitesi daha.
prensesiniz geldi.
(img:#1783785)
görsel
görsel
Sözlüğün Slav kriterlerine gitgide yaklaştığının açık göstergesidir. Kara kaş kara gözden buralara efsanevi geçiş gerçekten.
Kedi güzelmiş.