bugün

bilindik su götürmez gerçek.
--spoiler--
geldim, gördüm, aldım.
--spoiler--

veni vidi vici.
(bkz: isim verip rencide etmek istemiyorum)
hayır yarısından çoğu çirkin veya değil ne yapacaksın anam.**
sözlükteki güzel bir kızın itiraz etmesi için açılmış bir başlıktan ötesi değil. yani geri kalan yarısından azını gözüne kestirmiş yazar.
(bkz: kolay gelsin)
şuan için öyle ve yahutta şöyle demem mümkün değil, tanımak, görmek lazım gerek.
(bkz: kız avi)
Acımasız gerçekler. Tıpkı;
Sözlükteki erkeklerin yarısından fazlasının çirkin olması
gibi...
toplum içine çıkamayacak derecede çirkin olduklarından mıdır şu sıralar sözlükte bol bol görebilceğimiz belki bir iki zengin, yakışıklı sözlük er kişisi ağıma düşürürüm düşüncesinde olan yaklaşılmaması özel mesaj attığında cevap verilmemesi gereken kızlarımızdır.
biz italyan erkeği tipli sözlük yazarlarına yakışmayan durumdur.

not: italyan erkeği tipli nedir lan?
(bkz: sazan avi)
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
bayan yazarlara bu başlık yüzünden önce savaş açıp sonra muhabbet etme derdinde olan bir sözlük yazarının açtığı başlık. büyük aşklar kavgayla başlar misali.
güzel ve çirkinin savaşma seviş denilen yer olmadığı zaman.
yarısından çoğu dinci desek daha doğru olur.
Yalandır.
kız düşürmeye çalışan ergen yazar başlığı.
Kime göre neye göre denilir efenim. Kız avındaki yazar söylemidir.
nerede yarısından çoğu hepsi çirkin hepsi leş öfff. *
vana vudu vucu demenin başka bir şeklidir efenim.
görünüşü herşey sanan ve görünüşe aldanan zavallı, fukara beyin tespitidir. insanların ruhlarını ve beyinlerini ne zaman görmeyi başarırsanız o zaman olgunlaşacaksınız ve hayatı gerçekten anlayacaksınız.
Güzelliğin göreceli olduğunu henüz öğrenememiş yazarın gereksiz söylemidir.
Güzelliğin göreceli olduğunu henüz öğrenememiş yazarın gereksiz söylemidir.
dünyanın en kötü haberidir, vah vahtır tüh tühtür... (pas vermediler diye mi acaba)
hangi ara hepsini gördün de bu tespiti yaptın diye düşünürüm ben öyle siz bana aldırmayın.