entry'ler (150)

kadının sadece ön yüzünü seven erkek

önündekiyle yetinmeyi bilen erkektir. *

her hafta çıkma teklifi almak

önünüzün açık olduğunu bildikleri anlamını taşır. *

songül öden

ayrı bir ciciliği olan kadın. *

facebook ta arkadaş listesini saklayan kişi

facebook ta hiçbir paylaşım yapmayan insanla aynı kişidir. (bkz: ben)

sevgiliyi aldatırken aynı zamanda deli gibi sevmek

evlenilecek ve eğlenilecek kız durumunu kafasında bir yere oturtmuş bireyin yapacağı iştir.

üniversitede herkesi tanıyan balık etli kadın

üniversitede okuyup çok fazla dikkat çekmeyen herkesle arkadaş olabilen etine biraz dolgun kadındır.

kızların götlerinin son yıllarda aşırı kalkması

nefes alsın yeter mantalitesindeki erkeklerin bok yemesidir bu durum.

erkeğin sevgilisinin kıymetini bilmemesi

kızı, kendine köpek gibi aşık edecek durumdur. işini bilen erkektir. malesef gerçek budur her iki cins için.

bütün erkekler öküz

grup vitamin in fatoş şarkısında geçen bir cümledir. bir sonraki cümlesinde ise bu sözü neden söylediklerini açıklamışlardır adeta.
http://www.youtube.com/watch?v=VPPYTubjwW0

kalk kız soğan hazırla geri zekalı

salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk ya videosu ile bir akrabalık ilişkisi bulunan konudur.

yanında sevgilisi varken başka erkeklere bakan kız

sevgili anlayışı seksten ibaret olan hanımdır. her çiçekten bal almak isteyen erkek gibi düşünen bir cins.

ilk dinleyişte aşık olunan şarkılar

teoman - Çoban Yıldızı.

arkasında siyah çizgi olan ince ipek çoraplar

güzel bacaklara sahip olan güzel bir kadında çok seksi duran çoraplardır.

herkes evinin önünü süpürse sokak tertemiz olur

ilkokul sıralarında duyduğum ve daha o anda bile bana tuhaf gelmiş olan cümle. herkes erkek / dişi olsun, herkes iyi olsun, herkes güzel olsun, herkes dürüst olsun, herkes anlayışlı olsun, herkes hep gülsün bu ne la. böyle hayat mı olur. benim gibi iyi, dürüst, anlayışlı, karizmatik adamlar ne yapacak o zaman herkes benim gibi olursa *

sözlükte sürekli cinsel içerikli başlık açmak

iğrenmeye başladığım bir durumdur. çokça abartılıyor ve bu başlıklara abazan gruplar prim veriyor. bu tür başlıkları açan yazarlar da belli. yönetim şunlara bir çare bulamadı yani anlamadım gitti. yöneticilere falan mı veriyor bunlar nedir.

uludağ sözlük ün en sevilmeyen yazarı

sürekli cinsel içerikli başlıklar açan veya bu başlıklara entry giren kaşar yazarlar ve bu kaşarların götünü kaldıran erkek yazarlar. bu genellemenin dışında kalan güzel çirkin bütün kadın yazarlara aşığım.

msn de ben daha alımlıyım beni seç diyen hatun

iki verici hatunun kapısmasına dönüşebilecek durumdur. ilk ben verecem mücadelesine girmişler anlaşılan.
(bkz: yazarın kendini ihbar etmesi)

istanbuldream

ilk özel mesajımı kendisinden aldığım yazar.

safisayha

çok büyük bir kütüphaneye sahip olmasını istediğim yazar. *

kaşık kadar

nedenini bilmediğim halde aklıma hep tatlı kaşığını getiren tanımlama.