bugün

net ve doğru bir tespittir. hele hele durmaksızın entry girip mesaj almayı bekleyen kezolar tam olarak bu tanıma uyar.

bir de arakçı menopoz teyzeler var ki onlar düşman başına *
Sözlükten tanıştığım kız olmadı. Tanıdığım kızlar içinde sözlükte olan varsa da ben bunu bilmiyorum.

Yani bu konuda elimde yeterli veri yok.
Doğru tespitdir. ilgi görseler buradaki ilgiye muhtaç olup ikide bir kızım mesaji vermezlerdi.
Memelerini dahil etmez isek doğru olan söz...

Bazılarının çok ponçik memiktoları var, reelde de ilgi görüyolardır....
Bir realite. 30 yaş üstü teyzeler bile atıyor, tutuyor onunla bununla sevişiyorlar güya.

Bir kadının değeri birlikte olduğu erkeklerin kalitesinden anlaşılır. Madem öyle gösterin de bakalım. Anca kel, göbekli birini bulursunuz o yaştan sonra.
Çirkin olduklari düşünülüyor anladığım kadarıyla.
Tüm sözlük kadınlarıyla reelde tanışmadan böyle bir karara varmak zor. Bunca yılın toplamında tanıştığım sözlük yazarlarının içinde reel hayatta ezik olan sadece 1-2 kişiye denk geldim onlar da erkekti...
Tamamen yalan olan bi başlık. Yalan....
Derdimiz bu mu simdi karşim.

Derdini bipliyim.
hay sözlük kızları sıçsın ağzınıza ya.
öyle valla ya ...
sahiden öyle mi düşünüyorsufkdgf.
Biz ne güne duruyoruz yahu.
tamam biz de sanalda ilgi gösteriyoruz o da olmuyor.
(bkz: düşüyo mu böyle)
ne sözlük de ne reel de ilgi görmeyen erkek yaşantısı böyle oluyor işte .
sadece aksamlari yatmadan önce entry girebiliyorum. o kadar yogun ve sosyalim yani. burasi benim için istedigim an ardima bile bakmadan çekip gidecegim siradan bir platform. siz kendi halinize aciyin zavallilar. hahahahah.
neden öyle olduğunu şu hesabı inceleyerek anlayabilirsiniz. bunlar twitterda fake hesap açmaktan, başka yabancı kızların fotolarını çalmaktan kafayı sıyırmışlar.

bunların sözlükte olmadığını düşünmüyorsunuz herhalde.

https://twitter.com/atavrattroll
yoo hatta reelde daha çok ilgi görüyorum aq sözlük kullanmam işsizlikten kaynaklı.
bundan ötürü sanalda sürekli ilgi gösteriyoruz, ilgiye boğuyoruz hatta ilgi manyağı yapıyoruz yine yaranamıyoruz amk.
Kadınlara saati sormaya çekinen tiplerin kadınlar hakkında yorum yapması enteresan.
ben bir iki kişi tanıyorum ve medyada ünlü olarak gösterilen kişiler kendileri. şaka lan şaka değiller ama bu kadar bilgili insanların ilgisiz kalacağına inanmıyorum.
reelde iki kolu iki bacağı olan bütün kızlara haddinden fazla ilgi gösteriliyor.
üzücü mü ? umrumda değil.
belki de o kızlar buraya ilgi görmek için değil sadece içlerini dökmek için geliyorlardır demek istediğim tez.
ilgi gören davul zurna ile duyurmaz ki bunu.