bugün

dalgalı kur, erkeğin yürüme şekillerinden biridir.
kızlara oldukça hak veriyorum şu anki ekonomiyi tanınmış iktisatçılar olan korkut boratav, erinç yeldan ve mahfi eğilmez de zaten (haklı olarak) anlayamıyorlar. kızlar nasıl anlasın bu saçma sapan giden Türk ekonomisini?

bakın, o ekonomistlerden örnekler vereyim:

"Milli gelirin tahminine ilişkin yöntemsel değişiklikleri ve sonuçlarının analizini 5 Nisan tarihli yazımızda da irdelemiştik. “Ekonomi Ne Durumda?” başlıklı o yazının devamı şöyle sürmekte idi: Sorunun yanıtı: bilemiyoruz. “Bilemiyoruz”, çünkü ulusal ekonomiye ait veriler tam bir karmaşa içerisinde...

Yetiş Katar, yetiş TÜiK."

http://www.cumhuriyet.com...illi_gelir_hesaplari.html

görsel
görsel
sanki siz çok şeysiniz.
Lan zaten bilmem ne hatun diye nick alan bir bünyede nasıl bi vizyon olabilir ki amk.
kuru iftiradır efendim. çoğu erkekten iyi anlarım ekonomi yatırım işlerinden. kendinize gelin.
külliyen yalandır.

on gün girmiyorum dönüyorum hala aynı bok püsür mevzular...

kimsenin bir ekonomist kadar ekonomiden anlama zorunluluğu yok. kadını erkeği yok bilmediği mevzuda da ahkam kesmeyen insan iyidir.

ay neyse ya gideyim de burçlardan neyim bahsedeyim ekonomi neyime.pPp
dolar avonun 8 yaş gençleştiren kremini etkilermi ?
Kurulmasına eşlik ettiğim bugünün milyonluk şirketleri, verdiğim on milyonlarca tl, döviz krediler, teminat mektupları, çekler,senetler, takipteki şirketler, kosgepler, doğrudanlar, iskontolar, bireysel destekler, keşke anlamasaydım keşke , yp’deki dehşet yükselişin obi ve kobiyi mahfedişini keşke yakından izlemeseydim, artan mevduat faizi düşen kredi faizi -sadece bu bile bi distopya- keşke telefonum sussaydı şu telefonumun dili olsaydı da sadece 15 Temmuz’da sabaha kadar gelen aramaları anlatsaydı.. öff pöff bağnaz dedenizden geçen genlere slm olsun.
kadın sözlük yazarlarını tespit etmek amaçlı açılmış başlık.
Boşverin daha ekonomi bakanı ekonomiden anlamıyor, biz mi anlayacağız?
sanki erkekleri çok anlıyor dedirten başlık.. .
Maliye bakanı ekonomiden anlamıyor kızlar anlamamış çok mu.
çoğunluk anlamıyo ki kız erkek diye ayırayım. anlasa ilgi alanı olsa bi adım önde olur halbuki
ekonomiden anlarlar zaten kadın olmazsa ekonomi nin e si kalmaz dünyada. maaş alıyosanız bu kızların harcadığı paranın latte nin rujun giyimin yüzü gözü hürmetine.
Ya beni hiç ilgilendirmiyor çünkü ben hep 50 liralık alıyorum.
Berat Albayrak’ın yan sanayisiyiz ondandır.
Genelleme yapma ambaj.
parayı erkekler kazanır kadınlar harcar, bu nedenle ekonomiden en iyi, dar olanaklarla evi geçindirmeye çalışan kadınlar anlar.
Ülkenin ekonomide söz sahibi insanları ekonomiden anlamazken, benim başörtülü bacılarımdan ekonomi iktisası bekliyorlar.
Ne ekonomisi ben etiketlere bakma ihtiyacı bile duymuyorum. Güzelini yakışanını zarif bir el hareketiyle alıyor gerisine karışmıyorum. Ekonomi gelecek kaygısı olan fakir insan uğraşıdır. Bize ne amk.