bugün

Bence kayıt olanlara genel kültür ve iQ testi yaptırsınlar.
Kalite bir yönüyle insanın kendi elindedir. Klasik olacak ama Sen evinin önünü süpür örnek ol. Edep bulaşıcıdır. Tıpkı edepsizlik gibi. Gençler bilmeyebilir, mazur gör.
incinin yanında bir hiç olduğudur uludağ ne kadar bozulsada inci kadar hiç bir platform bozulmamıştır.
yurdum insanı ne ise, sözlük de odur.
ilk dile getirildiği 2006 yılına rahmet okutacak düzeysizlik seviyesine ulaşan ve ancak Türkiye'deki sosyal çürümeden ayrı görülmesi mümkün olmayan kronikleşmiş illettir.
kesinlikle doğru bir önermedir. kendimi hiçbir zaman üstün zekalı görmedim ama bu sitede bazı kişiler yüzünden öyle hissediyorum.
Ekşi sözlük gibi yavaş bir sistemde alınmalı. Ne kadar yavaş olursa o kadar değerlenirsin zall.
sanimiyetle tera orantılıdır.
samimiyeti severiz *
(bkz: cinsel başlıklar)
Sözlükteki birkaç abaza şahısın ikide bir gelip cinsel konu açması yüzünden oluşmuş ve sayesinde halen de gelişen bir durumdur.Cidden artık moderasyonun bu konuya bir el atması lazım,yoksa arabayı bok yoluna sürmeye devam edecez malesef ki.
birkaç dakikadır gördüğüm şarap başlıkları ile tasdiklenen olay.
var mıydı da kalite dedirtir.
Sürekli penis ve vajina muhabbeti yapan aç insanların sebep olduğu sonuçtur. Gerçekten bıktık. Bu tarz konuları kanıksayan başka sözlükler de varken neden inatla burası tercih edilir bu da meçhul. Bi kaybolun inciye gidin ya.
ergen bireylerin sorgulamasını istemeyen olgun yazar eylemi.
Yazar alımına dikkat edildiğinde sorun Çözülecektir efenim.
cevap olarak bilimsel makale mi yazalım amk olur. kültür seviyesi düşük insanlar nerde ne yapacağını bilmez genelde. bilgi amaçlı entryler; komik olaylar vs aklına gelmez. çünkü penceresi dardır.
Evet kadınların vajinalarını nasıl gorduğunu yazacağına bilimsel makale yaz amk!
ilkokul ve lise öğrencilerinin sözlüğü not defteri olarak kullanmasından kaynaklanmaktadır.
nolmuş lan hakikaten dedeirtendir. 3-5 ay ara verdim salak sapık tipler türemiş.
(bkz: klavye delikanlısı)
Açılan başlıklardan görüldüğü gibi.
Yok efenim kızların şunu giyip gezmesi, şu saatte şurada olması, şu şekilde konuşması.
Veyahut sürekli ateistleri kötüleyen başlıkların açılması.
Ateistlerin kendilerini savunan başlıklar açılınca eksiyi basmaları.
Özel yaşamın yerlerde olması.
Efenim kültürsüz insanlar bir bok bildiğini zannedip sözde (bkz: Yazar) olmuş adam olamamış insanlar yüzünden bu hale gelmiştir. Bilgi paylaşımı yerine sürekli rekabet içinde olan karşıt görüşlerin açtığı saçma sapan başlıklar var.
Efenim kaliteyi yükseltmek için kampanya yapılmalı.
Sallayın gitsin efenim. Ülkeyi bok götürüyor sözlüğü götürmüş az mı ?
(bkz: zall ı anlama kılavuzu)
böyle bi başlık açılabilecek kadar düştüğü görüldükten sonra hiç de şaşırılmayacak olandır.
teşekkürler makina.
--spoiler--
bu sözlüğün kalitesini de boş bırakmaya gelmiyor arkadaş. yine mi düştü ? tövbest.
--spoiler--
sözlüğün insansız hiçbir şey olmadığının kanıtıdır.
(bkz: zaman)
sözlük formatına uygun olmayan entryleri şikayet ederek, bu sorundan kurtulmuş yazarların pek de kurmayacağı cümle.