bugün

entry'ler (212)

gitardan anlayan yazar

Markası acepro sap kısmında öyle yazıyor modelini bilmiyorum abimindi evlenip taşınınca bana bıraktı aşağı yukarı ne kadar eder fiyatlarını bilen var mı.

gitardan anlayan yazar

@2 satıcam satamıyorum hocam türünü bilmediğimden kredi borcunu ödeyemedim banka donumu almasın altımdan diye bende gitarımı satıyorum.

gitardan anlayan yazar

Bu gitar bas mıdır elektro mu
görsel

üniversite öğrencisiyim son param

1.50 tl şimdi ayın 7 sine kadar okula yürüyerek gitsem sabah akşam zaten yemek çıkıyor öğlen yemesem de olur perşembe günü dersim kahvaltı saatinden önce başlayıp sonra bitiyor o gün 1 öğün yesem hayatta kalırım herhalde ben böyle hayatın amına koyim.

14 şubatta sevgilim hediye almadı

Mesela alıp yada almaması değil arkadaşlar ben şu sıralar maddi olarak zor durumdayım buna rağmen ona saat aldım o hiç bir şey almamış acaba sizce paranı falan mı yemeye çalışıyor yada değer vermiyor mu?

tuttuğun takımı söylemeden anlat

ilk defa istanbul takımlarının hegemonyasını kırarak kupayı anadoluya götüren takım.

kredi kartı borcu

Keşke kollarım kopsaydı da kredi kartıyla alışveriş yapmasaydım.

coronalibatmancorbasi

artık bu nickten yazıyorum eskisi (bkz: birambuzluolsun)

çok fena iflas ettim

1000 tl kredi borcum var ayın 7 sinde burs yatacak 550 tl onu da yatırcam sonra tekrar devir daim edeceğim bu işin sonu yok ben nasıl sıyrılacağım bu olaydan.

beyler yardımcı olabilecek var mı

35 cl tekila 1 kişiye fazla mı gelir az mı normalde 2 haftada bir alkol alıyorum.

insanların sana paran kadar davranması

dün başıma gelen eylemdir daha önceden yürüyerek gittiğim cafede garson sadece ne istersiniz diye sordu dün akşam başka şehirden gelen arkadaşımı havaalanından arabayla almaya gittim hazır gelmişken eve geçmeden cafeye gidelim bari diyerek o cafeye gittik mercedesten indiğimi gören aynı garson hoşgeldiniz beyefendi isterseniz söyle geçin orası kalorifere daha yakın daha sıcaktır diyerek cafedeki en düzgün masaya oturttu ardından ne arzu edersiniz diye sordu birer kahve söyledik nargile ister misiniz yada tatlı diyerek daha da kitlemeye çalıştı teşekkür ettikten sonra kahvelerimiz bitmeye yakın bu da bizden olsun diyerek çay getirdi şu dünyada parana göre adamsın 5 kuruş paran olmasa adam yerine koyulmuyorsun.

sözlük yazarlarından mobil oyun tavsiyeleri

Yok mu şöyle klan,guild gibi sistemlerin olduğu bağımlı olabileceğim bir oyun yardımcı olabilecek varsa çok mutlu olurum.

rodok krallığı

Rodoklar kalradyanın kürtleridir sadece dağlarda işe yararlar.

nickini en çok beğendiğiniz yazar

kendi nickimi beğeniyorum.

ekrem başkanı tvde görmek istemeyen

kanalı değiştirebilir ne bu tatava.

yazarların kısa vadede planları

Almanca ve ingilizce öğrenip almanyadaki teyzemin yanına gidip çalıştığı şirkette çalışmak.

yediren ve içiren allahtır

yoo kendi paramla aldım hepsini.

mitolojik kürt tanrıları

Eşekus:Cinselliğin tanrısı.

sen çok iyi birisin ne anlama geliyor

Şıklar şöyledir
A)Ama hayatımda şu an kimseyi istemiyorum
B)Arkadaş olarak kalmamız daha iyi
C)Yeni bir ilişkiden yeni çıktım
D)Ama ben berkecandan hoşlanıyorum
E)Hepsi.

reglini sözlüğe yazan kadın yazar

Bırakın yazsın bir erkek olarak söylüyorum bizim yarrağımızdan kan gelse kıyameti kopartır yeri göğü inletiriz.