bugün

bir uludag sozluk gercegi.
aranizda elbette kaliteli, bati tarzi yetismis, sofra adabini bilen, lahmacun yemeyen, futbol izlemeyen, kadini cinsel obje olarak gormeyen erkekler vardir tabi.
ama buyuk bir kisminiz geri kafali, yobaz, cinsellikten baska birsey dusunmeyen apacilerden olusuyor.
su an sol tarafa bakin.
yanlissam soyleyin yani.
(bkz: ay götüm)
Yanlışsın ben söyledim.
al bi snickers ye supergirl.
Çok saçma bir düşünce.

Madem sözlük erkeğinden bi halt olmaz. Neden yarısından fazlasıyla muhabbet kurmuşsun o zaman aq diye sorarlar insana...
Tamam canım.
Halt olmayabilirler ama bazıları "alt" olarak çok güzeldir.

Kanka deme öyle kızım.
Lahmacun yememesi bir erkekte kriteri olan kişinin erkekler hakkındaki hiçbir düşüncesinin dikkate alınmaması gereken olası bir kız beyanı.
adamına denk gelmemiş yazar beyanı.
Kiz nick altlarinda fink atan kavga ciksa da etek acilsa diye bekleyen kizdir belki diye erkek yazarlara bile yürüyen sozluk erkeginden birsey olmamasi durumudur.
birçoğu cidden öyle. açılan başlıklar cinsiyetçilik, ayrımcılık dolu. özellikle o başlıkları açanlardan aşırı rahatsız olmaya başladım. bir şeyi söylemeden önce iki kez düşünmeyen herifler geliyor buraya yazar oluyor sonra bik bik bik konuşuyor.

nasıl bir eğitim aldınız, nasıl bir geçmişiniz var ben anlamıyorum ki..
kullandığınız uyuşturucuları alkolleri azaltın, beyninize kan gitsin.
görsel
iticiler, çirkinler, inanılmaz derecede sapık ve cinsel açlık içerisindeler, çirkinliğin ve asosyalliğin getirdiği bir mijonistlik içerisinde kulaç atmaktalar. birçoğunda derin ruhsal sorunlar gözlüyorum. bunların kadın versiyonları da sözlükte feministcilik oynayan küt saçlı asosyal potansiyel lezbiyenlerden oluşmaktayken erkek tarafını da bunlar oluşturuyor.