bugün

ya şimdi atarım bir kaç resim de arkadaşların özgüvenlerini yok etmek istemiyorum. yoksa heheeyy!!
Ooo belki beni beğenen çıkar başlığı.
görsel
görsel
görsel

(bkz: i am lucifer)
görsel
Vurduruyordur.
Yakışıklı fotoğraflardır.

Kiskanmayin lan adami.
ya makıl mor kardşeim valla yakışıklı adamsın da bırak artık şu berşka tarzı giyinmeyi. sana bi klasik kombin çekicem ben.
Ormana işemeye girip gelmişken bi de endamımı çektireyim diyen yazar fotoğraflarıdır.

(bkz: işemiyormuşum gibi çek)
Babet coraplarimin ustune tanimam seri eksi istiyorum
görsel
görsel
sözlük henüz buna hazır değil.
hepsi çok aşırı maykılcolardır.
Selam dindar ateist bey .s

Birtakim fotograflardir.
Sözlüğü instagram'a çevirmişler aq.
Bir şeye benzeseler icim yanmayacak...

ayrica Fotoğraf atmayan beyler daha cool sanki.

sonuc olarak...
Oldukça migde bulandıran fotoğraflardır.
hayırlı es selamun aleyküm. bu da benden.
görsel
En yakışıklı olanının tabi ki zengin ve mutsuza ait olduğu fotoğraflardır.

Bi çekilir misiniz lütfen.
birbirinden tipsiz türk erkeklerinin arz-ı endam ettikleri bir başlık olmuş. hani belki yüzüne bakılır bir çocuk çıkar dedim ama en iyisinin yüzüne sıçmam o derece. ay bana ağzımı bozdurdunuz gece gece. yatıyım ben höf.
görsel

yakışıklı mıyım neyim?
'ben gene yakışıklıymışım amk' dedirten fotoğraflardır.
görsel

hepiniz yaprağıma kurban olun. yaprağımın üzerinde üç tane kalın damar var fark ettiyseniz. özellikle yapraklardan hoşlanan sözlük kızları özel mesaj atıp yaprak hakkında detaylı bilgi alabilirler...
tişörtü kot pantolonunun içine sokup 90'lar kemeriyle gezen türk erkeklerini gösteren bir başlıktır. sonra niye italyan niye ispanyol seviyorsunuz diye soruyorlar. ay ben bunu eve temizliğe çağırırım.
Burda şimdi isim verip kimseyi rencide etmek istemiyorum ama bu özgüvenle sözlükte durduğunuz kabahat marsa falan gitseniz ya.
meme capsi atın inanalım.