Bir gelişmiş versiyonu;

Sözlük şimdi çayımı doldurdum balkonda bi sigara keyi yapıcam olan yazar davranışıdır.

Şimdi gidiyom valla.
sigarasızlıktan kırılan, asabiyet içinde olan modların ısrarla sildiği başlık.
sözlük bana sigara bul lan!!!
(bkz: seni denemek için söyledim)
yoksa;
(bkz: sözlük ben artık sigara içmiyorum)
sözlükle seviştikten sonraki verilecek ilk tepkidir.
"hadi benim kafa güzel de sana ne oluyor be moderatör, ne küfür gördün bu entrymde" şeklinde entry girilebilir. başlıktamı sorun var acaba?ya da bu başlığa entry girenlerde, ya da en kötüsü moderasyonda bir hata vardır.
içmiyorum layn. hayır o değil de bi türlü gönül rahatlığıyla içemedim diyemiyeceğim:
(bkz: sözlük ben artık evde sigara içebiliyorum)
silinir korkusuyla entry mi giremediğim başlık. insanın bilgisayarının başında evinin sıcak ortamında canının çektiği sigarasını rahatça içemediğini, bu eylemi yapmak adına bilgisayarının başından yani, sözlükte ayrılarak gerçekleştireceğini anlatan sıcak söylem.

edit: argo var mı arkadaşlar?
söz konusu şahıs espirili bir anlatımda bulunmuştur. sigara içmek için; sözlüğün sıccacık ortamından ayrılmak zorunda kalıp, dışarısının sovuuk havasını hissetmek üzere çıkmak zorunda kaldığını belirtmiştir. ancak;
#entry hakaret, küfür, ağır derecede argo içermemelidir.
sebebiyle silinmiştir.
sözlükle ilişkisinin boyutu aşmış olan insan söylemi. ha bir de evinde sigara içmenin yasak olduğu ya da net cafeden yazan yazardır o.

(20.03.2009 01:13) bu tarih ve saatte yazmıştım bu entry i fakat şu sebepten silinmiş:

#Entry hakaret, küfür, ağır derece argo içermemelidir.

küfür ve hakaret kısmını anlayamadığım için, şimdi ben bu başlık için bu entry i tekrar giriyorum:

sözlükle ilişkisinin boyutu aşmış olan insan söylemi. ha bir de evinde sigara içmenin yasak olduğu ya da net cafeden yazan yazardır o.

ha edit: bu entry de küfür ya da hakaret görenler özel mesaj atabilirler.

-moderasyona selam yazmaya devam.
(bkz: sözlük ben sigara içmeye çıkıyorum sen silersin)
(bkz: ben tekrar yazarım)
(bkz: sözlük ben artık sigarayı evde içebiliyorum)
(bkz: alayına isyan)
sözlük ben şimdi sigara içmeye çikiyorum: sigara içecek olan yazarın, bu durumu sözlüğe bildirmesidir.
(bkz: sözlük ben sigara icmeye cikiyorum sen silersin)
sozlukle hasir nesirken sigara yakma ihtiyaci duyan yazarin soylemidir.

- sozluk ben simdi sigara icmeye cikiyorum..

+ bohu bohuu.. hallettin tabi kendi isini icersin sigarani keyifle.. hic dusunme sen beni.. tatmin oldum mu olmadim mi umursama..

- off.. tamam uzatma, erken oldu biraz biliyoruz.. sunu iceyim geleyim, ikinci posta da telafi edicez..

+ posta mi?.. sevismemizin sendeki degeri bu mu? "posta" hayvansin sen.. hayvan.. defol git.. zikkim ic!

- ya tamam biyk biyk biyk sus lan!

+ lan mi?.. canin sagolsun.

not: tanim yapmiyor olmam yapamadigim anlamina gelmez... (bkz: entrysi silinince durduk yere hirs yapan yazar)
sigara içmek için evden dışarı çıkan şahsın sözlük moderasyonuna ve sözlük ahaline haber vermesidir.
(bkz: yoğun istek üzerine açılacak başlık)
evde sigara içmek yasak. mecburen çıkıyorum.