bugün

gerçek dışı bir iddia.

eğlenmek, farklı insanlar tanımak için giriyorum. çok kaliteli insanlar da var buralarda. arkadaş çevremi de seviyorum. asosyal de değilim. swarmda birinciyim. *
ilk paragrafta yazdığı tespitine "ee o zaman sen burda ne arıyosun kardeşim" denmesin diye yazılan 2.ci paragrafta kendi kendinin tespitini çürüten yazar beyanıdır. Siklenmemesi gerekir çünkü kendisinin de dediği gibi işinde gücünde olmasına karşın kafa dağıtmak için vakit geçirmek için de giren azımsanmayacak kadar çok yazar var. Yani tespit yapılmaya çalışılmış fakat başarısız olunmuş.
olabilir, asosyaller ile dışlanmışlar da bir şekilde birbirlerini bulup sosyalleşebiliyorsa ne mutlu.
Benim anlamadığım bize bol gelen sana niye dar geldi birader?
Beğenmediysen çık git, övgü umurunda değilse hakaret edelim, belki umurunda olur.
(bkz: tamam)
asosyal olmak da hayata karşı bir duruştur. ben mesela insanları pek sevmem. kalabalıklarda olmak bana çekici gelmez. öyle kuluplere gideyim de sabaha kadar dans dans dans kafasında hiç olmadım.

ben hayatın o kadar da az ciddiye alınmasına tepkiliyim. bu duruş doğrudur herkes de böyle olmalı demiyorum ama bu anlayış bir noktada asosyal olmayı getiriyor. zira insanlar ciddi konular konuşmak yerine goy goy yapalım derdinde. erkek muhabbeti zaten karı-kız, futbol,araba vs üzerine kurgulanıyor. bunund dışına çıkmaya yönelik bir korku var sanki. kalsik erkek rolü budur biz kızlara laf atarız küfür eder iddia oynar tombala çekeriz bizim olayımız da bu diye düşünen çok arkadaşım oldu.

başlığa tamamen katılmıyorum ama bçyle de bir durum var. sözlük biraz da derdi olan söyleyecek sözü olduğu halde bunu söyleyecek insan bulamayanların yeri.
Kaynağı göt olan tespit.
asosyal ve dışlanmış yerine anlatmak istedikleri bir şeyleri olan veya kendini yalnız hisseden insanların mekanıdır demek daha doğru bir önerme olur kanımca.
183 başlık açıp 655 entry girmiş on birinci nesil bir yazarın tecrübe ile orantılı korkunç iddiası.
cep telefonu diye bir şey var mal. herkes evden yazmıyor.
doğrudur da sen ne yapıyodun sözlükte.
ulu kaybedenler kulübüne hoş geldiniz.
dışlana dışlana bu hale düştük zaten.
Ne asosyal ne de dışlanmış hissediyorum. Sadece diğer insanları bazen devre dışı bırakıp, kendim olmak için buraya geliyorum.
Gece konuşacak kimsem yok diye buraya geliyorum iyi kafa yapıyor.