bugün

Bir dönemler severek dinlediğim ancak bende daha sonradan yerini daha iyi gruplara bırakmış grup.

(bkz: queen)
(bkz: within temptation)
(bkz: the cranberries)
dinlemeyi tasvip etmesem de eskiden exp kasılan oyunları oynarken dinlerdim, pis gaza getirir. ama dinlemeyin yani.
aynı müziği bu ülkede bir grup, x ırkını aşağılamak, küfretmek için falan yapsaydı, " ıyyy iğrençleerrr, piş faşistlerr, sanatı kullanarak ırkçılık yapıyolaaarr" falan diye itin götüne sokulurdu. ama amerikalı yapınca " heeeyy harika buu, adamda ne vokal var .mına koyyyimmmm" falan gibi göt şişirmeler oluyor maalesef.
iyi müzik yaparlar, kötü yaparlar umrumda değil. aynı şekilde bir türk grubu müzik yapsa onlardan da nefret ederdim.
ermeni üyelerden oluşan bir müzik grubu.
müziğinden pek hazzetmediğim nu metal grubu, bu yorumu siyasal konum ve ideolojik faktörlerden tamamen ayrı tutarak yapıyorum, slipknotun çanağını yaladılar yıllarca, amerikada otlandınız bol bol sonra laf atın sağa sola iyimi,
solistleri arada bir değişik işler yapar piyasa olmak için oda tutmaz, disturbed gibi adamlara para vermiyorlar bunlara yalakalık yapıyorlar zoruma giden o işte.
adamın dipleri. ayrıca türkler giremez konserlerine bu harika bir şey.

(bkz: rus olup bir gram rusça bilmemek) *
kaliteli müzik yapan alternative metal grubu. müziği gayet hoş, gitar riffleri gayet yaratıcı ve sağlam. gerisine takılmam siyasetmiş, ırkmış, soymuş şeyimde değil, dinlerim müziğimi bakarım dalgama.
psycho şarkısı ve bu şarkıya yazdıkları solo iyi olan grup.
scars on broadway'e çıkar yolu.
Metal müziğe ruh katmış ve bu dalda Çok iyi riffler parÇalar yaratmış bir grup.
(bkz: Adamı sevmiyom ama şarkıları güzel)

(bkz: Ahmet kaya)

(bkz: Soad)
çok psikopat bir gitariste sahip olan gruptur.
ne zaman ki bu grup türkiye'ye gelir konser verir ve olaysız bir şekilde geri döner işte o zaman türkiye 2. dünya ülkesi olma yolunda bir adım atmış olur.
bugünlerde sol frame de adını zırt pırt gördüğüm grup, öyle ahamlı şahamlı bir özellikleride yok, müzikal kalite olarak vasatı aşamayan bir topluluğa neden bu kadar yüz verilmekte anlamış değilim.
vize döneminde uyku düzensizliği yaşayan biri olarak, arkadaşım tarafından 'hadi lan yemek hazır kalk da ye' diyerek uyandırılma girişiminde bulunulmuş. ben de ona dönüp demişim ki ; such a lonely day, and its mine. the most lonelist day o my life.
Solisti çok çalışan grupla ayrılışı sırasında üç solo albüm birden çıkaran hakkında türk düşmanı dedikoduları çıkan pek de dinlemediğim grup.
kendilerini popüler yapan tek noktanın türk düşmanlığı olduğu grup.
türklere karşı bir düşmanlık beslemeyen grup.
Chop Suey şarkısı ciddi anlamda güzel olan grup.
türkiye'ye konser vermeye gelirse eğer hiç beklemeyecekleri kadar katılımcıyla karşılaşacak grup. evinde gizlice dinleyen, olaya adamların ırkçılıklarını vazgeçip zeytin dalı uzattığını anlayan hayranları, hala faşistlik yapan mallar, dinlemem deyip kendisini kandıranlar ve daha milyonlarcası orada olucak.. evet soad bekliyoruz.
atwa, b.y.o.b ve chop suey şarkılarıyla beni benden alan gruptur.
türk düşmanı faşist grup.
mükemmel şarkılara sahip ermeni bir gruptur zira bazı şarkılardaki ezgileri Türklerinkine çok yakındır. Türklerle aralarında ermeni katliamı ile ilgili bir musibet olduğu için Türkiye'ye gelmemektedirler zira gelseler konserlerine kesinlikle gidilecektir.
8 senedir albüm çıkarmayan şaka gibi grup. şuanda da tam aktif oldukları söylenemez zaten.
Türkiye'de konser vermeye kalksa stadyum doldurabilecek bir grup. ironik.
güncel Önemli Başlıklar