bugün

sylvester stallone'nin o hanzo duruşununun altında yatan ince zekasını bizlere bire bir yaşatan adamdır bu. değişmeyendir ayrıca, her filminde bu tok sesli abimiz seslendirir stallone'yi. allah zevalden korusun diyoruz, ufak bir seslendirmen değişikliğiyle sylvester stallone filmleri büyük bir ızdırama dönüşebilir. şahsen ben sylvester stallone yi başka birinin seslendirdiğini düşünemiyorum, düşündüğümde ise stallone değil lan bu denip kapatılacak televizyonlar aklıma geliyor.

edit : aynı zamanda sezai aydın olduğunu öğrendiğim adamdır. *
kendisi kınalı kar dizisinden tanıdığımız sezai aydındır. ayı yogi yi de o seslendirmiştir.
edit: ne ayı yogisi lan pardon fred çakmaktaş fred çakmaktaş...ay pardon ya.*
bu kişi sezai aydındır. sanırım seslendirdiklerinin içinde bill cosby en çok bilinenidir. çok uzun tanımlara gerek yok; bir odunu, ağacı, taşı hatta tek hücreli bir canlıyı ve hatta bir endeplazmik retikulumu seslendirse bile karakter, hayat ve oyunculuk katacak kadar mükemmel bir sese ve oyunculuğa sahip kişidir.
Sezai aydın adlı başarılı dublaj sanatçımızdır.

Vallahi orijinalinden daha çok beğeniyorum. Müthiş bir uyumu var sezai aydın'ın sylvester stallone ile. Başardıık adriaaan diye bağırışı bir harika..