bugün

piyasada 10 TL'ye bulabileceğiniz mızıka markasıdır. yeni başlayanlara bundan tavsiye ederim. çünkü mızıka çalmak öyle kolay bir iş değildir. 350 tl'lik bir hohner alıp 2 gün sonra "ay ben çalamıyorum." diyip kenara koymanızı istemem.

alanlar için ayrıca not: birinci ve ikinci delikleri blues yapıcam diyip bend yapmaya kasmayın sonra sesleri çıkmıyor doğru düzgün. doğru düzgün bir mızıkayla yapın.
avustralya'nın western australia eyaleti'nde, yaklaşık 110 bin nüfuslu bir şehir.
(bkz: swan knights)
bella'nın soyadı.
ingilizcede kuğu.
bir sigara filtresi markası.
Saint Saens 'ın hayvanlar karnavalı bestesi kapsamında piyano ile çalınan bir rivayete göre "kuğunun ölümünü anlatan" parça
çin mali bir ağız mızıkası markası. kullan at tipi mızıkalar üretip hemen her enstrüman satan dükkanlarda bulabileceğiniz bir markadır. üstelik 3$, 5$ gibi cüzi bir fiyata diatonik tipi mızıkalarından edinebilirsiniz.

not: kullan at derken şu 3$, 5$'lık mızıkalarındandır benim kastım. çünkü bu mızıkaların içi dandik metal olduğu için çok çabuk paslanmaktadır efenım. bu bağlamda kullan at derim!..
lost dizisinde bulunan ambarlardan bir tanesinin ismi.