bugün

Programı izlemiyorum, hatta televizyonu bile çok nadir izliyorum. Fakat izleyenlerin zeka seviyesini eleştirmenin de kişinin zekasına zeka kattığını düşünmüyorum.
çoğu diziyi izleyen insanların zeka seviyesinden çok daha yüksek olan zeka seviyesidir aslında televizyon izlemek başlı başına bir geri zekalılıktır televizyondan duyduklarımızla üzülüyoruz seviniyoruz endişeleniyoruz bunu üniversitenin ilk yılında farkettim yurtta kaldığım için bir sene boyunca hiç televizyon izlemedim sadece internetten gündemi takip ettim çok daha sosyal psikolojik anlamda çok daha normal ve mutlu bir insandım.
Diptedir.
Kendimden biliyorum.
Dusuk bile degildir cunku yoktur.
Değerlendirmek doğru olmaz. Bulunduğum ortamlarda gayri ihtiyari izlemeye maruz bırakılıyoruz. Hiç takip etmem. ilgilenmem de. Şuna çok şaşırıyorum. Borsada para kaybetmişçesine insanlar üzülüyor ya, buna hayret ediyorum. Öyle bir tartışılıyor ki, sanki memleket meselesi çözüyorlar. Bir yarışmaya, basit bir tv programına bu kadar kendini kaptırmanın mantığını çözemiyorum.

Her zaman söylediğim gibi. Televizyon bizi öyle bir uyuşturuyor ki, dışarıda hayat nasıl akıyor farkında olamıyoruz. Öyle ya da böyle birileri bu toplumu nasıl manipüle edeceğini çözmüş ve gereğini iyi yapıyor.
Bunu acunu zengin edenlere sormak gerek. Televole den acun medyaya uzanan ışıltılı yol... tv8 de sizin de emeğiniz var kendinizi kutlayın...
görsel
Geçen yıl Semih e yapılan haksızlıklar ( ki Semih şu an yalayıcı konumunda ) sonrası reytingleri düşen bu yarışma programında bu yıl ogeday ın kazanmasıyla iyi bir dip göreceğinden azalarak biteceğini düşünüyorum. Eğlence programı bile yapmayı beceremiyoruz açıkçası.
Bide 'ölcem heyecandan' yazmış. ilişkini kesmekle az yapmışsın bence.
Bazılarının zoruna giden seviyedir. Evet.
Zeka seviyesi testi dışındadır. Net!

Acun'un her sene ısıtıp ısıtıp milletin önüne koyduğu bu programı izlemek için ya otistik ya da düşünemeyen tek hücreli canlı olmak gerek.

Yıllardan beri aynı parkurlar, aynı muhabbet, aynı geyikler. Bıkmadınız usanmadınız mk!
beş. rakamla 5.
(bkz: yok ki)
(bkz: var mı)
IQ seviyesinin ölçülmeye dgmeyecegini düşündüğüm izleyicisidir .Senaryodan başka bisey değildir
roman kitapalarını okumak yri yapılan iştir.
Gayet normal bir zekaya sahiptir. Bu survivor ve izleyenleri neden çekilmiyor ve salak yerine konuyorlar hala anlamış değilim ya da anlatılmış bir şey yok ortada. Sen eğer izlemiyorsan olay bitmiştir ama sen ne izliyorsun o da ayrı bir konudur. Entel takılma çabanızı veya böyle görünme çabanızı faydalı sandığınız şeyleri uygulayarak gösterseniz daha sağlıklı olacak. Başkalarının basit tercihlerini, zevk meselelerini eleştirmek onları "zekasız" diye adlandırmak sizi boka benzetmez.
zekasımı varmış?
izlerken zevk alıyorsa kimse karışamaz. survivor izleyen biri kitap okuyamaz , film izleyemez diye bi kural yok.
gerizekalılığın bir alt kademesidir kanımca. çok fazla tartışmamak lazım tabi.
zekasımı varmış?
12,5 felan. yarışanlar ve acun bu salaklar sayesinde paraları cukkalıyor, bunların beyinleri mercimek çorbası kıvamına geliyor.
oldukça düşüktür. hemde çok düşüktür. gerçi çoğu tv programı için aynı şey geçerlidir ama acun company için tamamen geçerlidir.
Zeka seviyesi kontrolü için bu kadar geniş bir algıyı seçmek yanlış olur. Nereye gitsem survıvor izleniyor mk. Bende izlerken bu kim bu neci diye habitata adapte olmaya çalışıyorum. Ama komik olan survivorcıların atak yapıp zırhı çekmesi. Ulan sanki turabi senin abin girdiğin bu korumacı tavırlar ne mk. Tamam yani sakin olun salak değilsiniz, ama akıllı da değilsiniz mk.
Ne survivormiş arkadaş bi bitmedi konusu vallahi. Zekaysa zeka size ne ki canim?
20 ile 150+ arasında olan herhangi bir seviyedir.