1. 181.
    Dün akşam ünlüler kazandı. Hemen kanalı degistirdim. Sevinmelerine dahi tahammülüm yok. Aycan hariç hic biri sevimli değil.
    1 ... giden gider
  2. 182.
    barış mert ya da berkan ın kazanacağı yarışma.
    ... her gece uyumadan agliyorum
  3. 183.
    berkan olmasa gönüllüler sayı alamaz, dün son sayıda geriden gelmesine rağmen saniye farkıyla sercan'a kaybetti. umarım çocuğu rakip görüp elemezler. inşallah öncelikle ve sırasıyla yunus emre, mert, yasin veya ardahan elenir. berkan ve elif performanslarıyla finali hakkediyor.
    ... seruven44
  4. 184.
    yine saçma sapan biri birinci olacak izlenmez bu program ya.
    ... her gece uyumadan agliyorum
  5. 185.
    Mert elendi ya herkes şok iyi ters köşe oldu da gariban Ersin in hakkını yedirmediler. YEDiRMEZLER.
    6 ... denizdebogulanbalik
  6. 186.
    mert elinde meşalesiyle geri dönüp "kim abi bu rabia kaban, barış'ın teyzesi mi ki adam her konsey birinci geliyor" diye şuan acun'a itiraz ediyordur. Güle güle sevgi kelebeği.
    1 -1 ... kukla
  7. 187.
    sonunda egoist mertin elendigi yarisma. ersine yaptiklarindan sonra cok iyi oldu. en cok da barakasinin elinde patlamasina seviniyorum cok övüyordu. vedalasirken bile sinsiligini yapip baraka sizin diyor ünlülere. baraka adanin mali artik üzgünüm merto gönüllüleri izlersin artik. sirada sari papatya var.
    4 -1 ... kedicorn
  8. 188.
    bundan iyisi olamazdı. mert gitti, evrim bitti. sıra sende evrim. performans olarak finali hakkeden iki isim var: elif ve berkan. tabi ergenler tipe değil performansa oy verirlerse.
    ... seruven44
  9. 189.
    Az önce Evrim'in küpleri devrilsin diye televizyona ufledim AMK. iyice kafayı yedim şu karı yüzüne.
    7 -1 ... kukla
  10. 190.
    yunus emre'nin ailesi oğullarını izlerken bu çocuk da amma karaktersizmiş diyor olabilirler.
    1 ... sivasli bey