bugün

ırkçılığın dibine vurmuştur zavallı insanım vicdan sahibiyim diye geçiniyordur birde.
Ne yemek ne de su var yazması gerekirdi. Anlatım bozukluğu yapmış esnaftır.

Daha türkçe bilmiyor, daha anlatmak istediğini anlatamıyor, müşteri seçecekmiş.

Yaptığı ırkçılık ayrı suç, müşteri seçme hakkı olmaması ayrı konu.

Ülkenizde savaş olsa evinizde oturup babanızın öldürülmesini, annenize tecavüz edilmesini mi bekleyecektiniz?

Bu yazının haklılığını savunan yaratığın gözümde bir gram değeri yoktur. Yanlışlıkla üstüme gelen böcek bile ölmesin, zarar görmesin diye zarifçe alıp yeşillik yere atmaya çalışırım ama siz böcek olsanız üzerinize basıp basmayacak olmamı dahi önemsemezdim.
Vakt i zamanında bursa'da gerçekleşmiş bir olaydır.

ibnelik işte başka bir şey değil.

(bkz: protest sanayici) kimdir lan?
kralın dibi olan adamın dükkanıdır.
suriyelilere din kardeşleri olan anadolu çomarları baksın.
Tavşan sikini dağa sürtmüş siktim demiş. Sen kimsin amk? Sanki çevredeki tek esnaf. Goygoycu ibneler.
önemsiz bir siyasi eleştiri değildir. devletin sessiz kaldığı ve degistirmedigi bu politikaya, karşı olan vatandaş elbette tepkisini ortaya koyacaktır.
dukkan adamin, fikir adamin, sattigi mal artı yazdigi kagit adamin. kime ne?
O kadar da degil amk.
Ulusalcı olabilir.

Bakın bu adam faşist olsa, niye kürt, boşnak diye yazmamış? Araplara yapılana hak veririm ben.
Trajik bir durum. Ancak demokratik bir tepki.
şüphesiz bursa'dan olması şaşırtmamıştır. yanlış görmediysem de ulucami tarafları.
(bkz: ucuz milliyetçilik)
geçen seneden kalma bir haber. allah hayırlı ve bol kazançlı işler nasip etsin.
mağza zinciri kurup her yerde bu işlemi yapmalı.
(bkz: Irkçılığın bokunu çıkarmak) yapmayın etmeyin. insana biraz insan olduğu için değer verin.
Bursada olsa hem yemek yemeye hem dükkan sahibinin elini sıkıp tesekkur etmeye gideceğim işletme.
en doğrusunu yapmıştır. keşke vergi kaçırıp zengin olan bu suriyelilere büyük marketler bile bişi satmasa...

artık kaçırdıkları vergileri madeni paralar halinde yutarlar. ya da 200lük 200lük yunus emreler halinde, tıpkı polat'ın pala'nın ağzına dolar tıktığı gibi. saygılar.
dükkan sahibinin insiyatifidir. istediğine satar istediğine satmaz. kime ne? bu suriyeli sevicileri evlerine birer aileyi misafir alsın da baksınlar lan o zaman. sikerim böyle işi. ben istemiyorum. sen istiyorsan sen besle. amk sığırı devlet ben işsizken gss yüklüyor, onlara gelince utanmasalar evlerine kadar doktor gidicek.

millet doluyor dolmaya da bakalım patladığında bu arap seviciler bıçağın hangi yüzünde kalacaklar?
on bin defa helal olsun ustayı doğurup yetiştiren ana babaya.
Hoş bir davranış değil.

Ait olduğun ırka göre dışlanmak berbat bir duygu.

Türk olduğumdan çok iyi biliyorum...
Askere beleş.
Türk'e 1,75
Suriyelilere 5.00

Versiyonu da var.
(bkz: ne ne bağlacı)
tribünlere oynayan dükkandır.

gerçekten satmasa arapçasını yazardı.
1 kasımda akepeye oyunu gururla vermiş esnaftır muhtemelen.
allahına kurbandır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar