bugün

arap dostlarımıza az bile.
Keşke kendi vatandaşın için de bu paraları bonkörce harcasaydın ahmet! senin üniversitelin daha mezun olmadan gelecekte ne bok yicem diye kara kara düşünüyor. keşke kendi vatandaşına iş kapısı yaratsan. çok yazık.

görüyorsunuz, imkanları var ama yapmıyorlar. çünkü fakir ve aptal bir halktan %50 almak daha kolaydır. herkesin önüne sus payı diye 1.300 tl asgari ücreti attılar.
Harcarlar tabi.
Ben öderim, sen ödersin. Sen ben gibi kerizler olmasa 600 bin liralık saatleri nasıl takarlar sevgili milletvekillerimiz?
Nasıl her sene 1 milyon lira kiralama parası ile sıfır mercedeslere binerler?

Birilerine yaranmak için birileri illa ki keriz yerine konacak. Ne yazık ki çok yanlış zamanda doğmuşuz.
cukka var, suriyeliler var, 550 milletvekili var. farkında mısınız millet sırtımız kene dolu.
Bir tek ülkeyi üzerlerine yapmadığımız kaldı onu da yapacağız inşallah.
Çünkü ülkemdeki herkes refah içinde, açlıktan ölen kimse yok, verdiğimiz verginin dönüşü bize %100. Tamam demiyorum bir şey insanlık bu dindaşına sahip çık tamam, ama ona verdiğin değeri kendi halkına da ver.
Bir övgü sözü. Ama ben bunda övülecek bir şey görememekteyim. Elin suriyelisi için o kadar para harcamaya gerek varmıydı diye sormak lazım. Bir o kadar da bunları gönderirken harcarlar tabi gönderebilirlerse.
Milyonlarca işsize gss adındaki kazığı sokanların hiç sıkılmadan sarf ettikleri cümle.
halkımıza dayadık vergiyi, buradan gelen parayı suriye savaşı için kullandık demiyor da, Suriyeli mülteci kardeşlerimize 20 milyar dolar harcadık diyor.
Allah herkese bu akp li seçmenden nasip etsin.

Akp ye oy veren insanların ne biçim insanlar olduğunu bildiği için bu kadar rahat bunu söylüyor.

Ne olacak ki, akp li seçmen açlıktan ağzı kokar, gider iki türban dersin, iki camiler süngüü dersin, araya da attırdın mı bi "CHP zihniyeti camileri ahır yaptıııı" safsatası, tamamdır.

Hiç bir akp li kafası gidip "20 milyar dolar 60 katrilyon yapar, sen kimin cebinden kime sorup harcadın" diye sorabilir mi düşünebilir mi.

Düşünebilecek biri akp ye oy verebilir mi.

O yüzden kardeş, bu halka acımayacaksın, ben tiksindim bu halktan.

Su su diye inleseler bir bardak su vermem o derece.

Beter olsunlar. Beter.
Aferin beklemiyorlar mı birde?!!!
Kendilerini yerin dibine batırması gereken, ama buna rağmen alkış alan siyasetçi itirafı.
Para nedir beyler aklınızı başınıza alın. insan söz konusu burda insan. Ama tabiki bu bir olağanüstü durum ve herşey düzenle yapılmalı gerekse 50 milyar dolar harcanmalı ama bir bölgede insan gibi yaşıyacakları bir ortam yapılmalı. Bu kadar dünyaya düşkün olmayın.
kemalistleri düşünsene 1 milyar dolar için dilendiler 2001 de. muhalifler yani. şimdi hamdolsun sırf 20 milyar müslüman kardeşlerimiz için harcıyoruz.

sonra sormazlar mı bunlar bizim para değil mi diye. sığır sen 20 milyarı nerde gördün. adam bulmuş ğparayı harcayacak ta.

helali hoş olsun denen durum. verdikçe yaradan da bize verir. anlamaz bunu gavurlar pek.
suriyeye demokrasi döşeyelim derken...
merak etmeyin canısılar

bir dahaki seçimde yine en kötü %45 oyu alacaklardır.

bu duruma ''geçinemiyoruz'' deyip akpye oy veren kimse bir şey diyemez. kendiniz ettiniz kendiniz buldunuz. hala buluyorsunuz.
ulan bana 10 tl verin desem sen kimsin neye dayanarak para istiyorsun derler.

fakirim amk illa suriyeli mi olmam lazım.
Sanki kendi kesesinden vermiş ya övünüyor junior reyis.

Bağkur primlerine, ekmeğe, akbillere kadar gelen zamlara şaşırmamalı arkadaş.

Memura %8 zam verince de ooo bizden iyisi yok ; arkadaşım zaten enflasyon %7-8 adam zam almıyor sadece parası aynı kalıyor.
akp'ye oy veren göt kıllarının pek sevineceği açıklamadır.

fakirliğe devam mı çomarlar?
Müstehak olm bize. Kızmıyorum ben.
onu bunu bilmemde bunlar türkiye yi gözden çıkarmış hacı.
Allah varsa % 50 nin belasını verir. Ben onu bunu bilmem.