bugün

entry'ler (97)

vurulmak istiyorum

Biriyle anlaşmana gerek yok, Ölmek yada öldürmek istiyorsan, yanı başımızdaki suriye ye git dedirtmiştir.

ajdar abartılmış balon bir şarkıcıdır

Ajdara balon demek, balona yapılmış bir hakarettir. Bu tiplerden anca bok çuvalı olur.

kadir mısıroğlu

Hasta çok hasta.

rus klasiklerini okumuyoruz kampanyası

Tavşan dağa küsmüş, dağın şeyinde olmamış. Bu da çok pastoral oldu.

dinobacyooo

Herhangi bir ırka düşman olmayan ve herhangi bir ırk ayrımı yapmayan bir insanım. Benim için türk, arap, kürt, ingiliz, ermeni aynıdır. Yazdıklarım da hiçbir ırka karşı bir düşmanlık da yoktur. yazdıklarım, Bazı Çomarların zoruna gitmiş anlaşılan.

türkü aşağılayan sözde türk

Ovropo ozontosi, çıktığı om, çıktığı suk, yovsok ut,kopoglu kop. Hahahahaha dedirtmiştir.

3 mahalleyi 7 haftada alamayıp 260 şehit vermek

PKK bizi kandırdı ey milletim, cemaat bizi kandırdı ey milletim, bizi sürekli kandırıyorlar durduramiyoruz, ne kadar da mal mışız ey milletim ve sizler de biz mallara hala güvenip oy verdiğiniz için bizden çok malsınız dedirtmiştir.

türkçülerin sanki biraz mal olması

Bir genelleme yapıp, tüm ırkçıların mal olduğu gerçeğini vurgulamak istiyorum. Gök tengri tüm malları korusun.

amedspor a chp desteği

Gol attıktan sonra zafer işareti yapan, deniz nakinin yanında olmuşlardır. Emre belözoğlunun gol attıktan sonra rabia işareti yapması kadar doğaldır. Bunu eleştiren tipleri görünce şaşırmıyorum artık. Sagolsunlar artık alıştık kendilerine.

sözlük erkeklerinin fotoğrafları

görsel

gecenin fotoğrafı

görsel

uzaylı istilasına karşı rte nin vereceği tepki

Öncelikle dunyamızın karşılaştığı bu durum çok kaygı vericidir. Ben, afedersiniz ama daha önce sayın barakı, nasanın çalışmaları konusunda uyardım ancak beni dinlemedi. Bu konuda sayın baraka çok kırgınım. Şuan ise, uzaylıların istilası sonucunda yaşanan göç, bizim ülke nüfusumuzu, iki katına çıkarmıştır. Ben avrupaya sesleniyorum buradan, bakın diyorum, bu sorun sadece bizim sorunumuz değildır diyorum. Ama bakıyoruz, dinleyen yok.

2023 e bir mesaj bırak

Yeni Türkiye.

aydinoglu

Açıktan eksi yollayan yazar. Helal olsun, tebrik ederim.

değirmen

Sabahattin alinin yazdığı hikaye kitabının ismidir. Kitap ismini, kitabın başındaki değirmen adlı ilk hikayeden alır. bir çingenin aşkını anlattıgı hikaye, bana göre kitabın en güzel hikâyesidir.

sabahattin ali

Bu toprakların kendi değerlerine sahip çıkmadığının en büyük kanıtı Sabahattin alidir.

geceye 3 harfli bir şey bırak

(bkz: BiM)

ilk buluşmada 1 buçuk iskender yiyen kız

Timurun fillerini hatırlatan kızdır.

uzman çavuş vs öğretim görevlisi

her yazara başlık açma yetkisi verilmesin dedirtmiştir.

doğu perinçek

Bizim bir üniversite hocası, Ergenekon operasyonlarının yaşandığı dönemlerde, "ben asıl, ergenekonun rövanşından korkuyorum" demişti. Ee cemaat kadrosu temizlenince, yerine eskisini getirmişler.