bugün

urfa'nın akçakale ilçesinde yaşanan hadise.

https://pbs.twimg.com/media/C0qb-GTWQAE0F9C.jpg

kaç tane zavallı kediyi kesmişler, hesap etmesi zor!
ben en çok kaçak kesilmiş kedi eti kısmına taktım. kaçak kesilmeyen kedi eti mi olurmuş.
haber doğru ise hiç şaşırtmamış olan mevzudur. tabi şimdi böyle yazıyoruz diye ekran arkasından "din kardeşlerimiz" diye bunları koruyan kollayan tipler kızacak ama yapacak bir şey yok. ekran arkasından kızsınlar gene *

bunların kurduğu işletmelerin gaz tesisat işlerini yapıyoruz istanbulda sık sık. tam sayıyı hatırlamamak ile beraber 17 tane farklı semtlerdeki açtıkları işletmeleri dönüştürdük ve sadece 1 tanesi hijyenik bir yerdi. elbette bu işletmelerin tamamı gıda üzerine bir çoğu lavaş dedikleri suriye ekmeği üretim tesisleri kalanı tatlı üzerine imalat yapan yerlerdi.
araplardan her türlü pislik, sahtekarlık bekleneceği için beni şaşırtmayan olaydır.
bir de müslümanlar satanistlerle dalga geçerdi kedi kesiyorlar diye. satanistler sadece kesiyordu yemiyordu. demek yemedikleri için dalga geçiyorlardı.
ırkçı değilim ama, anlayın artık ..

arap defol !

" en iyi arap, ölü araptır ! "
adamlar gözünü kırpmadan adam kesiyor, kediye mi acıyacaklar? Ayrıca bu adamlar vatanını devletini sattı kedi Bunların yanında çok basit duruyor.
(bkz: satanistler bunu beğendi)
(bkz: Usta !! Ordan az pişmiş yarım kedi çeeek !!)
Vay orospu çocukları. Rabbime havale ediyorum elimden bir şey gelmiyor.
milletin düzeni ni bozdukları yetmiyormuş gibi bide sağlıklarına göz diktiler. bunların acilen sınırdışı edilmesi gerekiyor. bizim dolandırıcılar yine insaflı davranıp at eşşek kesiyor, kedi ne lan!!!
Benim ülkemde, benim insanıma kedi eti yedirecek kadar özgüvene ulaşmış, kanundan nizamdan, ülke insanının tepkisinden zerre korkmayan andavalların yaptığıdır.
Koynumuzda yılan beslediğimizi, arapseviciler dahil, herkes anlayacaktır. Pek yakında...
Kedinin Eti ne budu ne ? 400 kgyi kaç kediden çıkarmışlar ?
burda özellikle suriyeli olduğu neden belirtilmiş anlamıyorum. tamam hepimizin bir tepkisi var suriyelilere karşı haklı olarak doğal da tepkimiz ve bu tepkinin asıl hedefi de onları kontrolsüz, plansız şekilde içeri alan hükümete. ama bu tür at, eşek yada kedi yada başka hayvan ve insan eti bunu yedirenler kendi ülkemizin insanlarından da çıkıyordu. burda eleştirilicek olan zihniyet sadece para kazanmaya odaklı bir zihniyet çünkü ve denetim mekanizmasının ne halde olduğu ki asıl konu bu doğru düzgün denetlenmiyor ülkede hiçbir yer hiçbir şey.
" yamyam bu şerefsizler " dedirtir.
şaşırtmamıştır. erdoğan'ın çıkarlarının sonucudur
http://www.ntv.com.tr/tur...di,fKKF8wIRxUOXboCMRRN4Vw

arapları sevmezdim, bir kez daha neden sevmediğimi hatırlattılar sağolsunlar.
suriyelilerle aynı ortamda bulunmamaya özen gösterilmesi gereken olay.
(bkz: satanistin yeri ocak başı)
(bkz: suriyelilere iş aş ve eş vermek zorundayız)
Lokanta kapandı, yeni kiracı geldi amk.

(bkz: Suriyelilerin kedi eti satması)

(bkz: Suriye li lokantacının kedi eti satmasi)
vay orospu çocukları vay...
araplarda bu çıkar için iğrençleşmenin, yüz verince astarını istemesinin genetik olduğunu düşünüyorum neredeyse. bu insanlar yıllardır barındığı osmanlıyı hatta "halife" yi tanımadığını yıllar önce de göstermiştir. Bunların torunları da devam ettiriyor hala. Böyle nankör ve pislik bir millet görmedim. peygamberin gelmesine şaşırmalı.

Önüne geleni din kardeşi yapanlar bu yüzü verenler, koltuk uğruna kendi milletini tehlikeye atanlar getirdi bu hale. benim kardeşim değil en azından "tanımadan". sizin gibi kardeşleri de olmasa napacaklar.
evimde iki bahçemde iki kedim var.
her şeyden önce söylemeliyim ki, içimizde aşırı ağır orrrroooooossspuuuu çocukları var.
ancak bir o kadar da bilinçsiz bir halkımız var. kabul edelim bu hepimizin suçu.

bu kadar başı boş, sahiplenilmemiş ve barınağa bırakılmış hayvan varken, ve devleti siktir edin halktan doğru dürüst bu hayvanlar için efor sarfeden yokken ne bekliyorduk ki... fukuoka adası mı?

bu hepimizin, hepinizin suçu...
ne ilanlar açıyoruz kediler sahiplenilsin diye.
sadece koruyucu aile isteyip tüm masraflarını ömür boyu hesapsızca karşılamayı bile teklif edenimiz var... ama ne oluyor sonuç? 0 (sıfır)

Kocca bir sıfır.. kediler sokaklarda kalıyor, belediye topluyor, bir süre barınakta bakıp akabinde toplu olarak sokağa, ormana salıyor. ya bu hayvanlar açlıktan birbirlerini yiyor, ya da amk kodumun 3 kuruşluk büfelerinde insanlara yem ediliyor.

insan o kadar iğrenç bir yaratıkmış ki, göz gördükçe, her yeni günde hayvanları daha çok seviyorum.
https://m.uludagsozluk.com/e/35181657/
et alacak paraları olmadığı için sokakta ki başı boş kedileri değerlendirme.

dokunmayın kedilerime.