bugün

inek canlı değil zaten.
Vahşet.
bu orklar en az 800 kedi katletmiş demek.
biz bu orkları sınırdışı etmeden türkiye'nin beli doğrulmaz.
ibneler yüzünden kovid 20 çıkmasa iyi.
domuz eti dışında her şey serbest.
Din kardeşimiz süper arapların yediği son halttır.
Satanizm Suriye'ye ne zaman yayılmış amk.
kedi eti helal domuz eti haram cunkuuuuu.
yakında türkiye`de insanlara bulaşan kedi - köpek gribi falan da çıkar, iyice literatüre gireriz bu sayede.

sonra batı araştırsın dursun bu kedi grip virüsü nasıl insanlara bulaştı, sonra mutasyona uğradı, insandan insana yayıldı...

maymunlar cehennemi gibi ülkeyiz vesselam, nerede ne zaman ne ile karşılaşacağımız tamamen sürpriz.
Aynı kişiler "domuz eti haram" diyen kişilerdir. Kedi eti caiz mi vicdansızlar? Ülkemize ve insanımıza olan vefa borcunu kedi eti yedirerek mi ödüyorlar bir sorgulamak lazım.
Her türlü pisliği yapıp, müslüman kisvesi altında kendini aklamaya çalışan bir ırktan her şey beklenir.
millet akla ve ilme özenirken, bizim özenip benzemeye çalıştığımız adamlara bakın.
Ulan sizin peygamberiniz değil mi, Uhud seferinde, ordunun önüne yavrularını emziren bir kedi çıkınca, kedinin ezilmemesi için başına bir nöbetçi dikip orduyu o kedinin etrafından dolaştıran ve Seferden döndüğünde o nöbetçiden kediyi isteyip ve sahiplenerek adını Müezza koyan ?

Siz şimdi müslümanız diye geziyorsunuz, biz inanmayanlar suçluyuz ama, öyle mi ?
et alacak paraları olmadığı için sokakta ki başı boş kedileri değerlendirme.

dokunmayın kedilerime.
https://m.uludagsozluk.com/e/35181657/
evimde iki bahçemde iki kedim var.
her şeyden önce söylemeliyim ki, içimizde aşırı ağır orrrroooooossspuuuu çocukları var.
ancak bir o kadar da bilinçsiz bir halkımız var. kabul edelim bu hepimizin suçu.

bu kadar başı boş, sahiplenilmemiş ve barınağa bırakılmış hayvan varken, ve devleti siktir edin halktan doğru dürüst bu hayvanlar için efor sarfeden yokken ne bekliyorduk ki... fukuoka adası mı?

bu hepimizin, hepinizin suçu...
ne ilanlar açıyoruz kediler sahiplenilsin diye.
sadece koruyucu aile isteyip tüm masraflarını ömür boyu hesapsızca karşılamayı bile teklif edenimiz var... ama ne oluyor sonuç? 0 (sıfır)

Kocca bir sıfır.. kediler sokaklarda kalıyor, belediye topluyor, bir süre barınakta bakıp akabinde toplu olarak sokağa, ormana salıyor. ya bu hayvanlar açlıktan birbirlerini yiyor, ya da amk kodumun 3 kuruşluk büfelerinde insanlara yem ediliyor.

insan o kadar iğrenç bir yaratıkmış ki, göz gördükçe, her yeni günde hayvanları daha çok seviyorum.
araplarda bu çıkar için iğrençleşmenin, yüz verince astarını istemesinin genetik olduğunu düşünüyorum neredeyse. bu insanlar yıllardır barındığı osmanlıyı hatta "halife" yi tanımadığını yıllar önce de göstermiştir. Bunların torunları da devam ettiriyor hala. Böyle nankör ve pislik bir millet görmedim. peygamberin gelmesine şaşırmalı.

Önüne geleni din kardeşi yapanlar bu yüzü verenler, koltuk uğruna kendi milletini tehlikeye atanlar getirdi bu hale. benim kardeşim değil en azından "tanımadan". sizin gibi kardeşleri de olmasa napacaklar.
vay orospu çocukları vay...
Lokanta kapandı, yeni kiracı geldi amk.

(bkz: Suriyelilerin kedi eti satması)

(bkz: Suriye li lokantacının kedi eti satmasi)
(bkz: suriyelilere iş aş ve eş vermek zorundayız)
suriyelilerle aynı ortamda bulunmamaya özen gösterilmesi gereken olay.
(bkz: satanistin yeri ocak başı)
http://www.ntv.com.tr/tur...di,fKKF8wIRxUOXboCMRRN4Vw

arapları sevmezdim, bir kez daha neden sevmediğimi hatırlattılar sağolsunlar.
şaşırtmamıştır. erdoğan'ın çıkarlarının sonucudur
" yamyam bu şerefsizler " dedirtir.
burda özellikle suriyeli olduğu neden belirtilmiş anlamıyorum. tamam hepimizin bir tepkisi var suriyelilere karşı haklı olarak doğal da tepkimiz ve bu tepkinin asıl hedefi de onları kontrolsüz, plansız şekilde içeri alan hükümete. ama bu tür at, eşek yada kedi yada başka hayvan ve insan eti bunu yedirenler kendi ülkemizin insanlarından da çıkıyordu. burda eleştirilicek olan zihniyet sadece para kazanmaya odaklı bir zihniyet çünkü ve denetim mekanizmasının ne halde olduğu ki asıl konu bu doğru düzgün denetlenmiyor ülkede hiçbir yer hiçbir şey.
Kedinin Eti ne budu ne ? 400 kgyi kaç kediden çıkarmışlar ?
Benim ülkemde, benim insanıma kedi eti yedirecek kadar özgüvene ulaşmış, kanundan nizamdan, ülke insanının tepkisinden zerre korkmayan andavalların yaptığıdır.
Koynumuzda yılan beslediğimizi, arapseviciler dahil, herkes anlayacaktır. Pek yakında...
milletin düzeni ni bozdukları yetmiyormuş gibi bide sağlıklarına göz diktiler. bunların acilen sınırdışı edilmesi gerekiyor. bizim dolandırıcılar yine insaflı davranıp at eşşek kesiyor, kedi ne lan!!!