bugün

Evet arkadaşlar evlenme zamanımız geldi çattı güldük eğlendik ama evlenip çoluk çocuğa karışmalıyız.

Tanıdığınız bildiğiniz suriyeli kız varsa haber edin
Aranızda suriyeli bekar kız varsa dm.
Düğün masraflarından yırtmak isteyen kişidir. Kaynana ve kaynata derdi de olmayabilir belki kimbilir. Ani verilmiş bir karar.
Ben de yabancı bir erkekle evlenmeyi düşünüyorum, suriyeli de olsa farketmez. Böyle böyle tükenelim artık yeter..
suriyelileri asimile etmek isteyen yazardır.
Bizim kezolar Afganla Arapla evlensin ben de suriyeli Arapla evlencem başlık parası neyse veririz.
Bizim burda evlenemeyen erkekler, suriyeli kızlarla evleniyolar. Bilmiyorum baya normal türk gibi. Hiç suriyeli demezsin. Zaten soy olarak türkmen, arap, kürt karışıklar. Sorun şu ki bizde osmanlı gibi istimalet politikası yürütüyoruz, halbuki sistematik şekilde bi türkleştirme politikası yapar isek ortadoğunun süper gücü olmaya yakınız.
beybi leydi'nin dediği gibi bir ırkları bile olmayan insanlardır. gelen geçen dayamış gen havuzlarına.
suriye'ye git orda pek kalmamıştır çünkü neredeyse tüm kadınları kaçtı ülkelerinden ama şöyle özgürlük ordusundan bir peşmerge ayarlarız sana.
true sandım kartoncu çıktı.
bizim mahallede bi noor var. helal muz emmiş, çok maharetli, dört dörtlük bir bayan.
görsel