şehirde yaşayan insanların bir numaralı düşmanlarından birisidir. kişinin günlük eylemlerini baltalar, kelimelerini yıpratır, çok fenadır. *
düzeni gitgide bozulmaya başlamış istanbul da yaşayanlar için sıkıntı veren durumdur.
depresyon alametlerindendir. yataktan çikmak, bişeyler yapmak zor gelir. bitek alkole üşenmezsiniz.
stres kaynaklı kronik yorgunluk olabilir.. hafta sonu strese sebebiyet veren durumlardan uzak.. bol oksijen alınabilinicek bir yere gidilirse.. rahatlanılırsa.. pazartesi cap canlı uyanılabilinir.. tabii bütün stres kişi, olay endeksli değilde düşünce bazındaysa.. terapi görmeli zannımca..
(bkz: kronik yorgunluk sendromu)
son bir haftadır geçirdiğim evre. tatillerde iyice gevşeyip günde 13-14 saat uyuduktan sonra, uyandığınızda bile beyninizin yarısı hala uyumaya devam eder. içinizden hiçbirşey yapmak gelmez, yemek yemeğe üşenirsiniz. sozluğe girip, mal mal bakıp, eksi oy alma potansiyeli yüksek entry'ler girmeye başlarsınız.*
bunalım , depresyon
karaciğer'in boku yemesi nedeniyle de olabilen şey. bu çok alkol almaktan yorulması ya da sarılık gibi hastalıklardan da olabilir.
tehlike çanları yavaş yavaş çalıyor olabilir, mutlaka bir doktora başvurulmalıdır. sinir, stres ve çevresel faktörler iyi tartılmalı eğer herşey normal ise mutlaka sağlıkla ilgili bir sıkıntı kapınızı çalabilir.

(bkz: demir eksikliği anemisi)
cok yorgunum
beni bekleme kaptan
seyir defterini baskasi yazsin
(bkz: modern çağın gerekleri)
şeker hastalığı belirtisi olabilir.
iş koşullarının ağırlığı nedeniyle sık karşılaşılan durum. hiç tatil yapmadan, gece- gündüz 12 saat çalışan bünyemde son zamanlarda karşılaştığım, sinir sistemimi felç eden hal.
(bkz: uyudukca uyuyasi gelmek)
bütün gün masturbasyon yapan gencin soyleyecegi bir söz olsa gerek.
sebepleri arasinda kansizlik, hipotiroid (tiroid bezinin gereginden yavas calismasi), idrar yolu enfeksiyonu, fazla kafein veya seker tuketimi, bol yagli diyet, uyku duzensizligi ve kalp hastaligi gibi birbiriyle alakasiz bir cok sey olabilen bir durumdur.
yanli$ yada yetersiz bir $ekilde dinlenmenin sonucu.
uzun zaman spor yapmayıp camış gibi hamlaşan vücudun verdiği tepki. spor şart...
b vitamini eksikliğinde görülen durumlardan biridir.
sürekli yorgun hissediyorum, oyleki bazen açlıktan öleceğim zamanlarda bile yorgunluktan kalkıp iki yumurta kiramiyorum.

sürekli uykum var ve şu entry yazana kadar çok Yoruldum.
Demir vitamin eksikliği yoksa psikolojik olduğunu düşündüğüm durum.
buğdaydan yapılan yiyecekler, pirinç ve tatlıyı bi kaç gün yesem hissettiğim durumdur.
ne zaman et, baklagil, sebze yerim o zaman zıpkın gibi olurum.

kendim için yazdım. herkese uymayabilir ama karatay hoca yı netten bi okuyun derim.
bir de üşengeçlik ve umutsuzluk varsa sanırım tükenmişlik sendromu oluyo.
içiniz geçmiş sizin.