bugün

kola içilir tabiki.
kayısı suyu.
süt iyi gider.
en iyisi ayrandır.
öğrenci adam yanında zehir olsa içer.*
şalgamdır. acılı acısız olması damak zevkine bağlı. ben acılı tercih ederim. hatta yakınlarda olanlar varsa ankara kolej de geceleri enfes bir sucuk ekmekçi var kaçırmasınlar. bu arada topaltilki ye selam olsun. *
'Ya kola ya da ayranla icilir' olarak cevaplandirilir. Tabi Damakta kalan yag katmani istenmiyorsa tavsiyelere uyulup sucuk ekmek sicak iceceklerle icilmelidir.
uludağ'ın zirvesindeysen eğer sıcak şarapla birebir.
taze bir çay.
yayık ayran imkan varsa tabi yoksa normal markette satılan ayranlardan yada soğuk acısız şalgam suyu acılı olduğu zaman sucuğun enfes baharatını kaçırır.
edit:bazı yazarlar şalgam sevmiyor galiba eksilediklerine göre.
Her şey dostum her şey denendi ve onaylandı. Şalgam suyundan vodkaya sudan fantaya kadar bilumum alkollü gazlı soğuk sıcak içeceklerle birlikte içilebilir burda mühim olan sucuktur.
kola veya benzeri asitli içecekler iyi gider efendim. lakin sucuğun baharatının tadını bol bol almak isterseniz birşey içmesenizde makbuldur.
şöyle bir gerçek vardır efendim: sucuk, hayvansal yağ içerir. bu ne demektir? eğer acele etmezseniz yağ donacak demektir. vücut sıcaklığında * yağın donması mümkün değildir. amma siz tutup soğuk tüketilmesi gereken bir içecekle sucuk yemeye çaılışırsanız, damağınızda çok itici bir tatla karşılaşırsınız.

özet: sucukla sıcak içecekler içilir. ya da en azından soğuk içilmeyen şeyler.
kuşburnu *
bayan söylemiyle;
selülit yapmasın ayran olsun.
sucuğun damakta bıraktığı o yağı ancak buz gibi cola siler süpürür.
biradır. gerisi yalandır.
(bkz: capri sun)
atanın içkisi köpüklü bir kımız, arpa suyu içme dedi bir kırgız.
kola tabiki.
Zafer gazozu. *
Ayrandan başkasını düşünemedim şimdi.
nutella eritilip afiyetle içilir.
(bkz: gazoz)
sıcak çikolata.