bugün

türkiye'de vizyona girmeyeceğini öğrendiğim, yıkıldığım filmdir. hayır anlamadığım nokta binlerce kötü yapım film türkiye'ye geliyorda nasıl oluyor bu filmi sinema ortamında izleyemiyoruz? şaşırtıcı.

edit: türkiye'de de gösterime girecekmiş. kesinleşen tarihler:

10 Aralık 2010 (Türkiye)
04 Ağustos 2010 (Belçika)
04 Ağustos 2010 (Fransa)
05 Ağustos 2010 (Almanya)
05 Ağustos 2010 (Hollanda)
06 Ağustos 2010 (Finlandiya)
06 Ağustos 2010 (ingiltere)
06 Ağustos 2010 (ABD)
ilk 2 sini izlemeyen birini bile sarabilecek kapasitede güzel bir filmdir.
dans ve müziğin arkasına gizlenmiş aşk ve arkadaşlık temalarını anlatan film. ilk iki bölümden pek de bir farkı yok. yine başrolde güzel dans eden yakışıklı bir çocuk, yine kapışmalar vs vs. üstelik biraz da zorlama olmuş bazı sahneler. illa başroldeki kızla esas çocuğu yeniden birleştircez, kıza kıymet bindircez diye saçma bir sahne eklemişler. oysaki korsanlar ve samurayların kapışmasında korsanların o ışıklı elbiselerle yaptıkları dans inanılmazdı. ne yani bu kadar hazırlanmışlar. o kız çıkıp kıvırmasaydı boşa mı gidecekti. saçma olmuş işte. ama o dans varya cidden inanılmazdı.
an itibariyle izlediğim filmdir. konusu ve konuyu işleyiş tarzı ilk 2 filmin neredeyse aynısıdır... yinede müzikleriyle ve danslarıyla (özellikle filmin başındaki danslar) izlenilebilir bir film haline gelmiştir... ayrıca film bittiğinde yüzünüzde küçükte olsa bir gülümseme bırakır.
--spoiler--
kristin! kızı ben kaptım!

beni güldüren repliklerden bir tanesidir...
--spoiler--
Her ne kadar klişelerle dolu olsada bi şekilde kendini izletmeyi başaran hoş film.
konuyu boşverip dansların izlenmesi gerekir ki danslar gerçekten süper.
izlerken insanın içini kıpır kıpır eden ve izledikten sonra aklınızdan kolay çıkmayacak bir filmdir. Efekler, gösteriler, müzikler, filmin konusu her özelliği ile mükemmel ötesi yapım. (bkz: Ölmeden önce izlenmesi gereken filmler)
izlemek lazımdıri bir an evvel.
hayatımda izlediğim en güzel film.

http://www.izledegit.com/...-up-3-sokak-dansi-3-izle/

isteyen buradan izleyebilir.