geliştiricisi concernedape, yayımcısı chucklefish olan, çiftçilik simülasyon oyunu. tam olarak bu da değil nasıl açıklayacağımı bilemedim. harvest moon friends of mineral town oynamış, beğenmiş, hastası olmuş arkadaşların kesinlikle bakmasını tavsiye ediyorum. mantık, sistem çok benziyor. hmfmt'ye ek olarak combat sistemi de var bu oyunda. an itibariyle steam'den 24 tl'ye alabilirsiniz.
çok zevkli bir oyun kendisi. minecraft+farming, 2 boyutlu bir oyun. steamde ucuz bir şey zaten, alın gitsin.
bir süre sonra her gün aynı şeyleri yapmanın kabak tadı vermeye başladığı oyun. ama oldukça eğlenceli. kabak tadı almaya başladığınız vakit oyun tarzınızı değiştirin. zira vaktinde yapamadığınız için kaybettiğiniz bir şey olmuyor.

madende takılın. ondan sıkılırsanız bahçe işlerine girişin. yok o da olmaz derseniz balık tutun. bol zamanınız varsa ve bu tarz oyunları oynamaktan haz duyuyorsanız ramazan geceleri oynamak için ideal zamanlar. teravih ile sahur arası iyi gidiyor.
lan kalkamıyom başından amk. allah belanızı versin böyle oyun mu yapılır oçları. yalnız haley'e fena yürüyorum allah affetsin.
Bu oyunu tatlı tatlı sevgiliyle oynasak pıtı pıtı gezsek ne güzel olurdu. Ben ise şimdi abigailı arıyorum ordan oraya. Hem telefonumda hem steamimde mevcut. Sıkıldıkça girip oynuyorum bayana kadar. 1,5 ay anca ilerledim bilmiyorum daha gidebilir miyim.
ilk bakışta “bu ne böhttp://yle:/“ denilen ancak başlandığında saatin nasıl geçtiğini hissedemediğiniz; aşırı sakinleştirici, madende sinir eden ve bağımlılık yapan güzel mi güzel oyun.

Çok oyunculu oynanması ayrı bir tat katıyor.
aşırı kaliteli çiftçilik oyunu. tabi hilesini bulup, suyunu çıkarınca ya da oyundaki her şeyi açınca sıkıcılaşıyor.
beni yanlışlıkla homogaysuel davranışlara sürüklemiş oyundur. bilmeyenler için (gerçi benim de oyunu çok fazla bildiğim söylenemez) bu oyunda npc'lere hediye verip yaranabiliyoruz. ben de flörtöz yapım gereği insan da olsa bilgisayar da olsa anında yanaşmak için birini gözüme kestirip çiçek böcek inci midye taş topaç ne varsa veriyorum her gün ama hiç yüz bulamıyorum bu uzun saçlı kimseden. bu zamana kadar da hiç dikkatimi çekmiyor elliot olan adı. "elliot isminde bir kız gördün mü hiç diyecek olursanız", demeyin. ben tipine bakıp bu kıza yürünür demiş ve düşünmeyi bırakmıştım. bu oyunun bana yaşattığı duygusal çöküntüden sonra da tarlamı ve vadiyi terk etmiştim.
Güzel oyun
Ama bence geliştirilmesi gerek
Eksik yanları çok.
bir ara şans vereceğim.
1.6 güncellemesi sonunda oyuna herkes yeniden bir kez daha başladı

https://www.youtube.com/watch?v=Reg7uoYkchk
değişik bir oyun.
aşırı derecede eğlendiren bir oyundur.

bu arada bir çok nps'nin arkasında karanlık bir hikaye barındırmakta.