bugün

converse marka bez ayakkabının spor ayakkabı değil sadece rahat hareketi sağlayan ama aslında çok kullanımda ayak sağlığını bozan bir ayakkabı türü olduğunu bilmeyen, popülist akıma kapılmış kızdır.
salonda değiştirecekse problem yoktur.
çok büyük bir problem öyle böyle değil hatta alınmaması gerekir salona yani o kadar. hatta bu sorunu devlet meselesi haline bile getirebiliriz.
benim kız versiyonumdur. 1 yıldır spor salonuna giderim, hiç de rahatsızlığını hissetmedim conversein.
kendini rahat hissediyorsa converse ten başka hiçbirşey giymesede olacak olan kızdır.
salona converse ile gelmiş bir kızdır. istediği marka ayakkabıyı giyimekte de özgürdür sanırım. yeni bir yasa çıkmamışsa tabi. eleştirilmesi durumunda da "sana ne lan" derler adama "reşat kundura mı giyiseydim".
spor salonunda ağırlık indirip kaldırmaya engel teşkil etmeyecek harekettir. dolayısıyla spor salonuna spor ayakkabı ile gelinir diye bir şart yok. kendinizi nasıl rahat hissederseniz -çok absürd olmamak şartıyla- uygun bir ayakkabı ile gelebilirsiniz. örneğin ben çıplak ayakla çalışmayı tercih ediyorum.

yaz aylarında galeyana gelen, iki yıllık ekipmanla bir haftalık iştahla salonları dolduran erkekleri ne yapalım?
belki kızın başka ayakkabısı yok? peki niye almıyor değil mi? ya parası yoksa? ayakkabı alacak parası yoksa spor salonuna nasıl gidiyor demi? ne bilem ben belkide masa altı yapıyordur!
güncel Önemli Başlıklar