bugün

zencilerin "mum söndü" yalanıyla gangbange aldıkları yazar. nasıl bir acısı varsa artık durduramıyoruz.
kötü'den benim de tanıdığım yazar.( aynı kişiyse.) düşüncesini beyan etmiştir. eğer cevap vermek istiyorsanız, sinirlenmeden nükteden cevap verin. zekanızı gösterin, belagatınızı gösterin..(varsa.) toplu halde yapılan saldırılar kadar berbat, nefret uyandırıcı bir şey olamaz.
"ama ama düşünce özgürlüğü yha" diye savunulan adammış, ben neyse lan sizin gibilere bir şey demiyorum.

neyse siktirip gitti, kavga bitti.
erol büyükburç'un kayıp spermidir.
açtığı başlıklara ancak biz delirdikten sonra müdahale edilmiş müsvedde.
şımartmayın lan bunları!
adamı sildiler.. anasına söveni silmediler..

adaletin bu mu dünya??...
tekrar hangi nickle ve kaç entry ile yazar olacağını merak ettiğim irin. malum önüne gelen yazar oluyor.

(bkz: trollspu)
içi boş saçma sapan yazılar yazan silik. nüktedanlığı varmış bir de. trollükten öteye gitmeyen saçma sapan yazılara zeka dolu cevap verilemez. hem ne gerek var bunun gibi saçmalıklar ile vakit öldürmeye. silindi gitti güzel oldu ve gayet de adil oldu. geri döner gerçi nasılsa ama buna da şükür.
(bkz: bunun neresine bakıcan neyi değerli la bunun)
ne yaparsa yapsın ana-bacı sövülmeyi asla haketmeyecek olan yazardır efendim. terbiyenize sokayım afedersiniz.

eski bir dostumdur aynı zamanda, yanlış anlaşılmıştır.
anası kendisine gerekli terbiyeyi veremediğinden sövgüye müstehaktır; artık siliktir.
çok büyük konuşan biri. dilerim gün gelir o konuşmalarını yemek zorunda kalır. ki olucaktır bu. kaçınılmaz.
hobi olarak anüsüne mum sokan şahıs.
yedinci nesil silik. moderasyon çalışıyor.
(bkz: koministimam) *
9 yıl kadar önce bu yazar arkadaşla başka bir sözlükte hararetli bir kavgaya tutuşmuştum. kavga bütün sözlüğe yayılıp, artık moderasyonun bile tavır almasına sebep olmuştu. sözlük tabiri caizse ikiye bölünmüştü. ve çoğunluk bu yazarın tarafındaydı.

sabah sabah aklıma geldi. "neden ben bu adama bulaşmıştım lan?" diye. nickini zar zor hatırlayıp girdim.

bu başlıkta, bu şahıs hakkında yazılanlara bakıyorum da, şimdi az çok hatırladım bu adama niye bulaştığımı. iyi yapmışım dedim kendi kendime.

böyle ara ara eski yazarlar aklıma düşüyor. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar