alış-veriş derken? kötü niyetliyim. veya iyi. mesajları bekliyorum. yapılmadıysa yapılmalı.
aman aman ne güzel, zirvelerin kralı dediğim zirve. ama bikaç erkeğin gelmesi lazım malum hem elimizdekileri taşıyıp hem alışveriş yapmamız zor olabilir.
sözlükten başka yer bulunamamış mı çapkınlık işleri için sorularını akıllara getirir. normal yöntemlerin suyu çıkmış olmalı ki bu tür yöntemlere başvuruluyor artık. yada sadece yeni bir heyecan felan. * *
(bkz: sözlükte altın günü zirvesi)
mangonun indirim günlerine getirmemiz gereken zirvedir.hatta uludag sozluk yazılı tişörtlerimizi giyerek mangosever milyonlarca kadın arasında reklamın alasını yapmış oluruz. ** erkek yazarlar için yapabileceğimiz bişey yok.onlar da halı saha maçı yapsınlar.
yaptıgım pazar arastırmaları sonucunu bildirmeyi görev biliyorum:
ayak altında olan cevahirde ciddi anlamda hiç bir şey kalmamıştır.
metrocitydeki magzaları alt üst ederseniz rahatlıkla bir şeyler bulabilirsiniz.
(bkz: dorothy perkins)
ben de varım dediğim ama çok kalabalık olursa bayılma tehlikesi geçirmemek için karşıdaki cafede vişne suyumla cici cici bekleyeceğim zirvedir. bakırköy olur. bak üç alışveriş merkezi var. * * *
(bkz: sozlukten kız kaldırma yolları)
ERKEK YAZARLARDA KATILABILIR ONLARDA KIZ ARKADASLARINA HEDIYE ALIRKEN EN AZINDAN BIZIM FIKIRLERMIZI ALIRLAR DEDIGIM ZiRVEDiR.
filo arkadaşlarım 5 pilot, 3 uçuş mühendisi ve üst kat komşum sami abinin de merakla beklediği zirvedir.
ŞÖYLE SANIYORUMKI (bkz: KAÇAK KELEBEK) iN MANGONUN ÖNÜNDE BiZi BEKLEYECEGi VE MANGODAN CIKMAYACAGI ZiRVEDiR
eger olursa cidden cok eglenceli olabilecek, yanlışlıkla katılan bir erkek yazar bulunursa kesinlikle sıkıntıdan patlayacak olan zirvedir. yapalımdır. hatta istanbuldaki alışveriş merkezlerini gezme zirvesi olsundur. başlarız metrocity, kanyon, ordan akmerkez
biz erkek yazarlar olarak mango'nun önünde bekleriz, sorun değil dediğim zirvedir.