bugün

israil'den nefret ettikleri için artan hayranlıktır.beyazrusya'da 626 köy içerisinde yaşlılar, kadınlar , çocuklar ile birlikte yakılmıştır . 1 yaşında kız çocuğunu ateşe veren hayvan Waffen SS leri ve hitleri desteklemekle insanlığa yaptığı hakaret ile utanması gereken insan*. * *
çabuk tüketilecek bir hayranlıktır. heves verilmez, alınır!!
(ara: durduramıyoruz)
morganize isler sayesinde kazandığımız ve sözlüktekileri sabun ticaretine başlatacak olan hayranlık. adolf bir ise benim gözümde morganize ikidir.
(bkz: adolf hitler ve ulkemizdeki milliyetciler)
seri katillere aşık olan insanları çağrıştıran hayranlıktır. akli yönden sağlıksızdır.
çok şükür ki sadece sözlükte artan hayranlıktır, iki gün sonra unutulur gider. "asıl korkumuz bu hayranlığın gerçek hayatta da artması, hitler denen akıl hastasının insanların idolü olmasıdır" diyerek bitirmek isterdim bu entryi; ne yazık ki gerçek hayatla paralel gidiyor bu sözlük.
tarafsız gözle bakılırsa adolf hitler yapınca katliam israil yapınca ses çıkarılmayan normal bir durum değil mi? adolf hitler'in ''mein kampf'' kitabını okumadan yorum yapılınca bana saçma geliyor. acaba kaç kişi bilgisi dahilinde konuşuyor bu konuda? adolf hitler neden bunu yaptı? arkasında ne yatıyordu bunun? ve şuanda israil neden yapıyor? arkasında ne var? acaba hitler2in öcünü gazze2deki müslüman halktan mı çıkarıyor? 11 eylülde ölen 3200 kişiden kaçı yahudiydi bunları araştırın önce sırf ikiz kulelerin altında bulunan temelinin altında bulunan altınları hiç etmek için 3000 kişiyi öldürenler sırf öc almak ve topraklarını genişletmek için onlarca yüzlerce müslümanı öldürenler değil de adolf hitler mi katliam yaptı?
ve sizden ufak bişey istiyorum ikiz kulelere çarpan uçağın kodu olan Q33 NY USA yı wordpad e yazıp yazı tipinden wingdings i seçmenizi istiyorum bakalım sonucunda ne çıkıcak. saldırı planlımıydı değilmiydi diyenler için...
adolf hitler narsist bir psikopattır ve milyonlarca insanın katliamından sorumludur. dolayısıyla adolf hitler hayranlığı, hitler' in anıları okunsa da okunmasa da, insanın içinde giderek artan bir öfkenin göstergesidir. milleti ne olursa olsun, insanlardan sabun yapmak, onları zevk için öldürmek aklı fikri yerinde bir adamın yapacağı ya da emredeceği şeyler değildir.
dolayısıyla sözlükte giderek artan adolf hitler hayranlığı düşündürücü ve üzücüdür. gerçek hayata uygulanmaması da insanlığı gerçekten seven herkesin temennisidir.
mein kampf adolf hitler'in anıları dışında ne yapmaya çalıştığını kendi ağzından anlattığı bir kitaptır. zevk için öldürmek diye birşey yoktur. adollf hitler bugünleri gören bir dahidir. zamanında tamamiyle temizleyebilseydi eminimki ekonomik krizlerde olmayacaktı dünya ekonomisine yahudiler yön vermeyecekti. dünya silah ticaretinede yahudiler yön vermeyecekti. yahudiler atom bombasını bulmasaydı yani einstein hiroshima'da olmayacaktı anlayabiliyormusunuz? yahudiler allah'ın bile lanetlediği bir ırktır. okuyup öğrenip öyle yorum yapılırsa sevinirim.