bugün

sözlükteki yazarlarının nasıl eşcinsel olduklarıdır.

biliyorum başlığı beğenmeyeceksiniz ama merak ediyorum. sözlükte çokça eşcinsel yazar var. onları savunurlar, onların kendi tercihi olmadığını söylerler. bu bilgiler konusunda çok profesyonellerdir. acaba nasıl böyle oldular.

edit: hasss kimse eksilemedi. lütfen eksiler misiniz!

edit2: teşekkür ederim.
(bkz: what the fuck)
ayna'ya baktığımda arkamda zall vardı, gerisini hatırlamıyorum.

edit: ben bu anımı unutmak istiyorum, rica edicim artılamayınız ühühühü. (bkz: genç ibnenin acıları)
kadının teki;" annem orospu olmiyim diye artist olmama izin vermedi"
bedia muvahhit'in cevabı;
"peki sonra nasıl oldun?"

tanım: ya meraktan ya vs'den olayında ırgalanmaması gereken durum.

ya nasıl oldun sen biz de öğrensek !!!
eyvah lensim düşmüştü. eğilip aldığımda bana sen eyvah lensim düştü pozisyonunuda mı biliyorsun dedi. sanırım hoşlanmıştı benden. onananeydi benim lensimden derken...
ironi: bir gün topum inşaata kaçtı...

peşin peşin edit: * *
aslında herşey klavyenin altında başladı.
lavaboya beraber girelim nasıl olsa bayanız dedi. girdim..
- ben yazar olmak istiyorum amca
+ olursun canım
- ama 10 entari falan bişi diyo burda
+ boşver sen onu, rahatla biraz çıkar montunu bakayım
- ama şey bi dakka ben erkeğim, hop yapma ah canım dur uh.
bir gün bir kadınla karşılaşmıştım, gerçekten güzel ve aklı başındaydı. çok da olgundu.

sonra evine gittik, gazoz ısmarladı. gerisini hatırlamıyorum.
bol keseden atanlarının 2 dk. da havasının alınmasıyla başlar.
bu böyle gider artık...
yıllar yıllar önce ormanın derinliklerinde minik mavi arkadaşlarımla birlikte yaşıyordum. o dönemlerde yerkabuğu henüz soğumamıştı bu yüzden üfürerek katılaştırdık ve bir köy kurduk. daha sonra ünlü oldular tanımadılar beni neyse konumuz bu değil. köyü kurduktan sonra ben ve 99 arkadaşım açıkta kalmıştık. gecenin soğuğu bir yandan yağmurlar bir yandan halimiz perişandı. başımızı sokacak bir yer aramaya başladık. derken tarımla uğraşmak aklımıza geldi. mantar ekeriz, erkenden büyür yeriz aç kalmayız diye düşündük ve aramızdan birkaçı mantar bulmak için köyden ayrıldı. geri geldiklerinde hemen mantarları ektik ve mantarlar kısa zamanda büyüdü.

herşey yemekle olmuyordu. minik mavi yaratıklar da olsak bizim de fizyolojik ihtiyaçlarımız vardı. bir gün daha sonra şirin k adını taktığımız arkadaşımız mantarlarla cinsel münasebet kurmaya başladı. mantarın yumuşaklığından dolayı ilk denemede mantarın içine gömüldü ve ne olduğunu anlayamadan mantarın içinde mahsur kaldı. çığlıklarını ordan geçen arnold şirin duydu ve mantarı parşçalayarak şirin k yı kurtardı. şirin k, mantarın içinin barınabilecek bir yer olduğunu söyledi ve biz de mantarların içinde yaşamaya başladık. ama yine olmuyordu. cinsel açlık arttıkça hoş olmayan olaylar yaşanıyordu. tanrılar kurban istiyordu. bir gün rüyama giren ak sakallı şirin bana tüm köyü bu dertten kurtarmanın elimde, ağzımda ve götümde olduğunu söyledi. adeta büyülenmiştim. köy meydanında herkesi toplayıp rüyamı anlattım. şirin baba benim köyü bu dertten kurtarmak için seçildiğimi, hemen hizmete başlamam gerektiğini söyledi. işte ben böyle başladım sözlük.

çok sonraları rüyamda benimle konuşanın şirin baba olduğunu televolelerden öğrendim.
bana ama ben bayanım dedi. ''korkma bir şey yapmicam'' dedi. meğer yalanmış..şimdi aşığım ona.
(bkz: dusta sabun dusurmek)
homofobik bir sözlük yazanından * saçmalıklar.
(bkz: muhafazakar escinsel)
(#2837643) sözlükteki şeffaflık adına buradan hebelehubeleye sesleniyorum kim bu yazar açıkla. zira hepimiz zan altında kalıyoruz.*
bir gün yine insan haklarından, eşitlikten bahsediyoruz. yanımda rahmi var.dedi ki;

- ya eşitlik falan filan derken eşcinsellik nasıl bişey acaba?
ben de;
+ gel sevişek madem.
demiş bulundum.

o gün bugün aktifiz.
sozlukte escinselligi tecavuze ugramakla esdeger tutan okuzler oldukca gercekleri konusulmayacak hikayelerdir!
bir gün dedim ki şu sözlükteki homofobikleri s.kecem ben arkadaş! curufinwe dedi ki yapma etme abisesque, değmez bu ameleler için. dinlemedim girdim hepsine bir bir, sonra baktım hoşuma gidiyor, onlar da hoşlanıyorlar, aaa ne göreyim hepimiz eşcinsel olmuşuz!

(bkz: bu da böyle bir anımdır)
her şey sozlukculerin escinsel olma hikayelerini okumamla başladı. okumaz olaydım.
(bkz: hatırlatma o günü)
-abi nasıl eşcinsel oldun?
+valla aslında elime alacaktım...
-???

edit: eksi oy vermişler. zaten tipim değilsin.
-birgün arabam bozulmuştu,koşarak,tamirci necati abinin yanına gittim,necati abi barfiks çekiyordu,kaslarına hayran kalmış....

gibi hikayeler...
son hatırladığım şey gazoz içtiğimdi.