bugün

sevişme esnasında aniden kalkıp klişeleşmiş kişilik oyununu oynayan kızdır. hep roller aynı , karşıdaki erkeği sabi zannetmeside işin en garip tarafı. cümleler , mimikler hemen hemen aynıdır sanki çalışılmıştır hepsi aynı cümleleri kurar.

- ya biz daha yeni tanıştık bu yaptığımız yanlış o yüzden garip oldum.

iyide güzel insan o konuma gelene kadar hiç bir şey yanlış gelmiyor ondan sonrası mı yanlış geliyor. ve ayrıca neden hepiniz aynı cümleleri kuruyorsunuz farklı olun biraz ya. bir şeyler ıspatlamanıza kişilik tatmini yapmanıza gerenk yok hayatınızı yaşayın. bütün tatminler bana ait.*
(bkz: kızları anlamak)
arzuyu engel kışkırtırmış. işte tam da bu noktada, araya engel koyan bu kızı ikna edip tekrar soyundurmak kadar haz veren bir şey olmayacaktır.
battaniyenin altında kalma sözüyle yalvar yakar soyunan ablanın bir anda tırsıp geri giyinmesi olayıdır.

ilk seferde rahibe teressa sanırsınız ama değildir. ısrarcı olmakta fayda var.

(bkz: haydar dümen hattı)
- soyununca bir garip oluyorum.
+ sen mi, ben mi?
(bkz: soyunduktan sonra grip oldum diyip giyinen kiz)
hem işi o raddeye getirip hemde 'ay ben bi tuhaf oldum, istemiyorum, ya yapma' şeklinde erkeği dünyadan soğutan, isyanlara getiren, kırılmaz zopayınan sçtığı yere kadar kovalanması gereken srtük.
tazedir taze. henüz bu tarz ilişkilere alışık değildir, su gibi duru süt gibi beyaz ve hatta yaprak gibi titrektir. ve hatta oovvşsşsşslsagdh...
- dumurcan ben bi garip oldum, giyinsem mi ?
- ol zaten kaşargül, çıplaklık fobisiymiş, kaç aydır yedin beni, bu ne hal, kalk yataktan kalk, kıl yumağı seni!
oyuncu olma yeteneğine feci sahip kız modelidir. böylesiyle sevişilmeli, ne de görüşülmelidir.
-bilmiyorum ya..özür dilerim, hazır hissetmiyorum henüz kendimi.
-..
-biliyorum canım, seni de üzdüm ama ne olur beni de anla.
-(iç ses) sürtük! okulda herkese verirken hazır mıydın o zaman da!
tamam anlıyorum seni haklısın suç benim.
-canım benim.. seni çok sefiorum.

**

gariptir sevdiklerine yaparlar bu tripleri, elin oğlu s.ker geçer..
(bkz: sevişmeye ikna etme çabası) dolu
+ cilvelen me gızz, şıprıntı... *
(bkz: bir ayı olarak erkek)
(bkz: ben soyunan kız gördüm)
+ ben bi garip oldum.
- bana da bişeyler oluyo güzelim. oyyyyy...
+ yaa dalga geçme ciddiyim ben.
- tamam tamam, üşümüşsündür sen, gel yanıma bi...
kızların modernlik, ilericik ve hatta sevgi masallarıyla kandırılınca ne durumlara düşebileceğinin göstergesidir. kırılıp çöpe atılan yumurta kabuğu gibi...
- seninle işim bitti kızım
+ hani seviyorduk birbirimizi...
*
bütün hayalleri yıkan kızdır.
erkeği hayata küstüren tam zoppalık kızdır.
kendisine mum ışığında yada daha loş bir ortamda soyunmasını tavsiye ettiğim hatundur.
kendimi boyle ciplak gibi hissediyorum der giyinir. haklidir.