bugün

mental olarak doğru yolda olan arkadaşımızdır , enrtyleriyle bizim geleceğimiz olması dileğiyle.
mirasını bana bırakacak aslan dedem.

heyt be
(bkz: ben)
ailesinin sözünden çikmayan kirli sakalli kisa sort ve t-shirtle gezen gözü pek genç yazar.
k*rt.

görsel
karayel2010'un mağarasındaki internete kaçak olarak dadanan keko. leyarak duymasın valla basar o mağarayı.
düzeltme : küçüklüğünde veya yakınlarda ne yaşadığı ciddi olarak araştırılmalı. zira ciddi bir rahatsızlığı çıkacak gibi.
bölücü yazar(ımsı).
(#24614827)

hayvansever biri olarak, kediyi lekelememesini öğütleyeceğim yazarımsı.
11. nesil bölücü.

pek de lazım olmayan.

yazı döşemiş bir kocaman. acıtasyon yapmadan önce senin ırkım dediğin adamların bu ülkeye neler yaptığını düşün madem o kadar düşünüyorsun.
mağdur edebiyatını çok profesyonelce yapan kürt yazar.
fosforlu nike ayakkabı ,üzerine yapışan tişört ve altına paçası daraltılmış nike eşofman giymeyen yazar.*
kendisine bundan dolayı baklava desenli kazak örcem.

babaanne olmak bunu gerektirir.
(#24719862)önce böyle der , sonra gelip (#24719846)eleştirir. sözlük niye böyle anlaşıldı.
satanist kesip psikopat da olur bu.
cinselliğin dışında tutuğumu belirtmiştim oysa :/ ayrıca bu ikisinin arasında fark vardır. (#24719840) vs (#24719846)
Ulusalcı ve ülkücü yazarları rahatsız etmiş yazardır. Siz ne kadar dar kafalı sığ adamlarsınız? insanların özgürce fikirlerini ifade etmelerini bile sindiremiyor musunuz? Bu nasıl bir cehalettir ki saygı ve hoşgörüden bihaber küfürbazlar halini aldınız? Bir insan insani değerler içerisinde yazıyorsa(yani herhangi bir ırkçılık yapmıyor, şiddet veya nefret söylemi içerisinde değilse) bu adama niye saldırırsınız be arkadaşım. Hani nerede o ağzınızdan düşürmediğiniz mevlana'nın yunus emre'nin hoşgörüsü?
Staline ve lenine sempati duymaması gereken kişi.
Malum ikiside katil.
hak adalet diyerek bölücülük yapmaya çabalayan yazar(ımsı).
görsel
sayısını artmasını istediğim yazarlardandır. candır.
direnmeyi bilmeyen yazardır kendileri. yaşamak direnmektir sözünü kavrayamamış olması üzücüdür.
yüksek ihtimalle çay'ın tadını bilmediğinden intihar etme fikri olan yazardır. Bi çay içse aslında.
baba sevgisinden yoksun kalmış yazar.