bugün

(bkz: pozitif ayrımcılık)
(bkz: ağır abaza türk erkeği)
abazanuslar familyasının sosyal ağlara koloni kurmalarından kaynaklı durumdur.
siktir et kızları sözlük, bak sen 31'le keyfine.

tanım: her erkek abazadır, önemli olan bunu dışarı vurmamaktır. dışarı vuranlar nedeniyle, kızların götü kaldırılmaktadır.
türk abazaları sağolsun 1.60lık kara kuru kezbanların popisi tavandadır.
(bkz: o göte bülbül öte)
arz yetmezliğinden kaynaklanan hadisedir ve türkiye ye özgüdür. oysa avrupa öyle mi cancağızım, avrupa da direk kızlar teklif ediyormuş.
şuan bu konunun tartışılıyor olması bile bir kızın götünü tavan yapabilir.
kızdan kıza değişir.
kaldırsak bi dert kaldırmasak bi derttir, paradoks gibim birşeydir.
doğrudur. Hele twitter... Her biri topluma mal olmuş sanatçı gibi tweet atıyor, şunu bunu yapıyorum diye. Bize ne lan? Takipçi olayı zaten çok yapmacık. Ulan siz kimsiniz de (burada erkekler de dahil) birbirinizi takip ediyorsunuz? Ya da niye takip edelim?

Arkadaş tweet atıyor; dondurma yiyorum, starbucks'tayım, derste sıkıcı anlar, yatak keyfi... Ya arkadaş bu salak şeylerle kim ilgilenip merak ediyor ve sen yazıyorsun? zaten bunları takip eden de andavaldır. Saçma sapan işler.
sanal olmasındadır sahada olaylar değişir.
doğrudur. sosyal ağlar ve like olayları, kadın veya erkek açısında bakıldığında sosyal masturbasyondan farklı değildir. kendi fotoğrafını koyarsın ve kaç like aldığıyla mutlu olursun.
erkeklerin sosyal ağlarda daha rahat olmasından kaynaklı bir durumdur.
Kız günde 10 tane cilve yapıyor, sorsan "ben sosyalim" diyor. Orospuluğun adı ne zamandan beri sosyallik olduysa. bu sosyal ağlar yüzünden.