bugün

s3 kullaniyorum aylardir, bunu telefonu elime aldigim gibi gozlerim dolmustur. ulan ortada okuz gibi bir tusu yok, 2 gb ram koymuslar canavar gibi calisiyor. sony bir tane kotu mal yaptigini goremedim henuz.
Yaklaşık 2 hafta once su geçirmesiyle elimde patlamış olan telefondur. Garantiye gondermeden önce araştırma yaptım, 600 küsür lira tamir ucreti istiyorlarmış. Lan ben neyse birsey demiyorum.

Edit:garantiye gonderdim, 1408 liraya yenisi ile degistirme talebi yollamislar, oha dedim, bi telefona 4 milyar para mi vericez.

Ozet: uzak durun.
arkadaşım sabunlayıp lavoboda yıkadı bu aleti, gözlerim doldu inanın.
alın lan tavsiye ederim. almadan önce o ne lan bi telefona o kadar para verilir mi diyodum ama nasıl olduysa aldım. ve şunu anladım ki telefon değil lan bu. başka bişey. bi kere benden akıllı amk.
suya dayanıklı olması en beğendiğim özelliği oldu. Bir duş yaparken telefonumuzdan ayrılıyoduk artık orda da beraber olabiliriz...
2 Aydır tepe tepe kullandığım, maaşallahı varki banamısın bile demiyen, 4 çekirdekli işlemcisi ile hiçbir kasma donma yapmayan, halen iphone zırvasına para verenlerin görünce kendisine küfretmesine sebebiyet verecek cihaz.

Dortmund'da bu aleti almak için gittiğim mediamarktta yaşadığım hadise ise şu şekilde cereyan etti.
Saat 2 3 suları, mediamartktın önü bir kalabalık ki sorma. Bizde kızla gitmişiz bu telefona bakmaya. Baktık mekanın önüne bir kale kurmuslar, fişini gösteren müşteri delikli kaleye topu sokmaya çalışıyor. Neymiş efenim, sokana aldığı şeyin parasını geri veriyorlarmış. Bizim kıza gel bir bakalım dedim, tabi bir türk olarakta ilk cümlem '' kesin hile vardır'' dedim. (bkz: kesin ip var)
Bunu demeye kalmadı 150 kiloluk tipik biracı bir amcamız soktu bu topu, tabi coluk cocuk sevinçden 4 köşe. Sonuçta 600 euro cepte kalmış.
Tabi bunu duyar duymaz bi koşuda 480 Euroya aldım cıktım bu Cihazı, tabi türk zekasınıda konusturdum ki, 1 euroyada bir tane yapıştırıcı aldım, önce 1 euroluk fişle ilk şutu deneriz alışırız hesabı .
Netice olarak iki şutuda attık dışarı, bir hevesle ceptende 481 euro çıktı, kızada rezil olduk.
Haaa pişmanmıyım hayır, telefon bir harika. Ama sokaydık iyidi be.
şuan sözlüğe girdiğim telefon. şarj açısından ortalama bir cihaz, s4le aynı belki htcden bi gıdım azdır. sevimli bi cihaz küçük hatalarını sony yeni modeli olacak honamide fixler. fiyatı değer bikere plastiğin p si yok camıyla faça atmayacaksanız alabilirsiniz.
tuzlu suya dayanıklı olmayan telefondur.
xperia sp ile arasında kaldığım fiyat performans analizi sonucu sp aldığım yani almadığım telefondur. pişman oldum mu asla.
su geçirmeme özelliği tıraş olan telefon.
efendim su altı videolarına aldanmayınız, su geçirmez değil suya dayanıklı imiş... o zaman kimi kandırıyorsunuz da istanbulda deniz altı sefası diye vidolar yayınlıyorsunuz ey sony? iyiki almamışım lan.
tüm karizması çizildi telefonun.

su altı videoları var. suya sok , denize gir... su geçirmeyedebilir geçiredebilir... o zaman başlarım o telefona. yıl 2013 olmuş kumar mı oynuycaz? bozulurmu acaba diye ?
bir telefon için çok yüksek fiyata sahip telefon. tabi zengin-züğürt-çene üçlemesini hatırlatıyor.
güncellemeisini yükledikten sonra kilit ekranındam 'kilidi açmak için aşağı yukarı kaydırın' yazısının bir türlü gitmediği telefon. Çözümü bilen varsa şu mübarek ayda bir sevap daha işleyebilir.

bunun dışında 3 aydır kullanıyorum, bu süre zarfında takılma, donma, oyundan atma vs gibi olağan dışı bir durum yaşamadığım cep bilgisayarı.

Bir de makine o kadar şık ki hiç bir şekilde kılıfla kullanmaya yeltenemiyorum. iki tarafı da koruyucu film taktım mı mis.
söylemesi ayıptır 1749 tl verip 1 haftadır kullandığım telefondur. elimden düşürmediğim ama öyle millet gibi alıp banyoya gitmediğim telefondur. 7 gündür kullanmama rağmen gözümü alamıyorum telefondan çok şık, çok seri, çok kullanışlı.
Çok seri ve kullanışlı olan sony harikası telefondur efendim. Yeni telefon alacaklara kesinlikle tavsiyemdir. Sanırım şu an için bundan iyisi yok!
Galaxy serisinin altında suyu çıkmış telefon. Sony kusura bakma sen yonga seti yapamıyorsun. 23000 küsür puan alıyorsun, s2'nin tarayıcı performansını yakalayamıyorsun. Hiç önermem gidin HTC alın iphone alın. Samsung zaten işin ustası olmuş s4 alın.
internette bir çoklarının "telefonum su yüzünden bozuldu. suya soktum bozuldu" diye ağlandığı telefondur.
Adam sana al bu telefonu scuba dalışı yap dememiş ki 1m ye kadar su geçirmez oda 30 hadi bilemedin 40 sn demiş yani neyin kafası bu.
yakın zamanda lg optimus g2'nin döveceği telefondur.
8m derinliğe kadar su geçirmediğini bildiğim telefondur.
samsung s4 active den daha sağlam olan telefondur. yine de derin suda ve tuzlu suda pek deneme yapılmamalıdır.
bir arkadaşımın deneme yapmak suretiyle bir leğen dolusu suyun içine sokup, içine su kaçırtıp ağzına sıçtığı cep telefonu. aslında çocuğun bir suçu yok. reklamlarındaki gibi denememiş bile. tüketici haklarına başvuracağım diyordu. ne yaptı bilmiyorum.
Para israfı telefon. Ne performansı iyi ne de fiziksel özellikleri.
Sar değeri 0.55 w/kg'dır.
almayı çok düşündüğüm telefon.aklımı tek kurcalayan bu telefonun bataryası oldu da sorun verdi. ben bunu nerde duzeltebılecegım? sonucta baya para.
yarrak gibi duran kaba ve mat telefondur.

ekranı ve dokunamtiği bi sike yaramaz.

s4 al geç ne macera arıyosun.
Sony'in muhteşem ürünlerinden biridir, almayı planladığım z1 çıkınca askıya aldığım telefondur.