bugün

bu dizideki karıların hepsi çatlak a.q.
1 yazimi verdigim dizi. yavas yavas sindire sindire izledim. derin yaralar, anilar ve hatta kisilikte degisimlere sebep oldu. simdiyse finali ne zaman izlesem diye plan yapip, tekrar mi baslasam diye dusunmeye basladim. zaten icimde bulunan motor askini koruklemis, ciddi ciddi bir harley sahibi olmak icin calismalar yapmama vesile oldu.

yalnizca bir dizi degil..

finalden sonra galen edit: güldüm, eğlendim, bazen o masada oturdum, bazen carcara da filmi ben yönettim, bazen jax için adam öldürüp, kurt için senaryo bile yazdım. ve en sonunda da ağladım.. yalnızca bir dizi değil, olamaz..

we r the sons of anarchy bro..
1. sezonunu bitirdigim dizi.
En sevdiğim dizidir. Müzikleri ve oyuncularının baya bi kaliteli olduğu dizidir.
Tig denen adamın fantezi yelpazesinin bayağı geniş olduğunu öğrendiğim dizi.
Evsiz kadın.
serseri ruhluların seveceği, asilik barındıran dizi.
1. Sezon 2. Bölümde kaldığım bana güzel izlenimi veren dizi.
Geçen yazdan beri 1.sezon 2.bölümdeyim.evet.
--spoiler--

Dizinin sonunda jax annesini kafasından vurup intihar ederek ölecek

--spoiler--

Nihahahah.
kurgusu, oyuncuları, müzikleri ile şahsımca gelmiş geçmiş en iyi dizidir. 7 sezonda kurt sutter'ın hemen hemen her seçimi mükemmeldi!

o kadar underrated isimlerden soundtrackler barındırıyor ki... the white buffalo, lion, noah gundersen...

7 sene sinirlendik, güldük, ağladık lan bazen! nice koçyiğitlerin aklında motor sevdası alevlendi, niceleri dövme stüdyosuna koştu...

en sevdiğim arkadaşımdan ayrılmış gibi oldum bu dizi bittiğinde gerçekten... saçma belki ama öyle işte be sözlük. anlatamayacağım kadar özledim lan!

(bkz: samcro)
sik gibi bir dizidir bu kanımca.
haaa sik kimine göre iyidir kimine göre kötüdür onu bilemem ama bana göre kötü..

ayrıca gemma senin ızdırabına göğüs dekoltesi olan dantelli elbiseler giydireyim.
muhtemelen bir kaç yıl sonra tekrardan izleyeceğim sonra tekrardan izleyeceğim.. bir dizidir.

sons of anarchy california redwood original
Hani lan spin-off.
sonuna kadar izleyemediğim dizi. baydı evet.
Son sahnesi bildiğiniz paintle yapılmış gibiydi yakıştıramadım.
insana motor aldırabilecek güçleri olan dizidir.
Arkadaşım aldı ordan biliyorum *
sweatshirtleri bu sıralar herkeste olan dizi.
Nadide olarak bilinen dizi öylede kalsın ergenin Çolun Çocuğun diline düşmesin.
efsane olan dizidir.

aile baskısından ötürü üstüne su dökmek zorunda kaldığım motor aşkını tekrar canlandırandır.
Efsane şarkılar. Efsane motorlar.
Her güzel şey bitmeye mahkumdur.
bayıldım.
Hayatımda duyduğum en iyi "hey ceki boy" telaffuzu olan motorcu dizisi.
Finali efsaneydi.
Soundtracki de öyle.
özleten dizi.

bazı sezonları leşti ama olsun. efsaneydi yine de.
grepoliste eski ittifakımın adıdır.
(bkz: s7v7n)