bugün

erikli konserinde sürekli pas ve buz şarkısını söyleyen şarkıcı.
'n' harfinden nefret etmemim tek sebebidir kendisi.
isim ve soyisimin harika uyumu...
önceden sadece beste yapan, ilerleyen zamanlarda bu fikrini değiştirip kendisi yorumlamaya başlayan ;sallana sallana,buz,pas ve iki medeni insan. şarkılarına doyamadığım sanatçı
robotlaşma sürecimizin hızlandığını gösteren kişi. bu pop müzik nasıl bir şey hakikaten anlayamıyorum. bir adam var, her isteyene şarkı veriyor ve bu adam 2010un yılının en'i seçiliyor, çok seviliyor falan. bir durup geriden bak hayatına ya hu, robottan farkın kalmamış güzel dinleyici. bu gerçekten normal mi, sadece para kazanmak için yapılan fabrika imalatları. söylenecek sözler, kafiyeler o kadar açık ve iğrenç ki. ismail yk'ya bu adamdan daha fazla saygı duyuyorum ve kendisini kalifiye ajdar olarak nitelendiriyorum.
cidden berbat yahu.
yeni çalışması seveni arıyorumu internete yaymıştır. şarkı da 9 senelikmiş. ama bir pas değil, çok popüler olacağını sanmam.
yatak sesiyle mirildanarak sarki soyleme ekolunun kiro temsilcisi.
geleceğin patlayan balonu...
böyle insanlar türk müzik piyasasından herzaman gelip geçmiştir. geçecektir... s
abır sözlük sabır!
(bkz: bir alex değil)
canlı performanslarıyla hayal kırıklığı yaratan kişidir kendileri.
Pas'tı Buz'du Kir'di Kıl'dı Tüy'dü derken sonunda 3 harften fazla bir şarkı ismi ile karşımıza çıkmış sanatçıdır.
(bkz: seveni arıyorum)
mikrofonlara atkı sarmakta üstüne yoktur efenim.
lütfen canlı performans sergileme denilecek kişidir. söz yazarlığına gelince üstüne yoktur.
şakı söylemese keşke denilendir. heceleri ezim ezim ezerek söylemiyor mu bi de.. tahammül sınırlarımı zorluyor.
adını bir çırpıda söyleyemediğim sanatçıdır!dura duraksaya söyleyebiliyorum adını.ayrıca "sadem" ne ya?
adamda yeni uyanmış sesi var lan. çapaklı ve henüz tam açılmamış şişik gözleri ile geliyomuş gibi stüdyoya. dişlerini fırçalamadan, pis kokan ağzıyla geçiyo mikrofon başına. çok fena, çok tiksinç be.

edit: soner sarıkabadayı hayranlarından eksi yağacak.
şarkı söylemeyip * de kendini sözlere, bestelere biraz daha verse müzikteki yerini ciddi derecede sağlamlaştırabilecek olan soğuk insan.

--spoiler--

keandısı yazdı
keandısı bozdu
kirlı diğıl
yı pastı yı tozdı

--spoiler--

aynen böyle okuyor.
değişik biri olmalı.
(bkz: )
o seni nası zararına verebiliyor.
sağdan bakıyorum, sol üst köşeden inceliyorum, kulaklarımın pasını alsın deyi şarkılarını dinleyeyim diyorum.. yo dostum yo.. faydalar faydasız, imkanlar imkansız. adam her halükarda itici.
başkaları tarafından söylenen şarkılarını pek beğensem de kendi yorumunu pek beğenmediğim şarkıcı, söz yazarı, besteci kişilik.
Şarkılarını beğendiğim ancak dans konusunda yeteneksiz bulduğum sanatçıdır. Geçen gün konserde izledim. Şarkı ses efendilik herşey on numara, tek göze batan dans etmesi, Abicim ne olursun dans etme, şarkıların ve sesin yeterli demek istediğim sanatçı.
sahnesi olmayan bir adam tartışmanın bir anlamı yok. fakat ortaya koyduğu işi eleştirmek çok büyük haksızlık olur. çok kral iş çıkarıyor kaba tabirle. hatta evde şarkılarını arabesk tarzıyla söylerek büyük keyif alınıyor. *
buz pas sadem derken seveni arıyorum ile iki kelimelere geçen sanatçı.bakalım ne kadar dayanabilecek.
şarkılarına evet, şarkı sözlerine çok çok evet, danslarına hayır hayır hayır.