bugün

doğruluğu tartışılmaz gerçektir. Besteleri, sözleri vs. Onlara sözüm yok ama soner sen şarkı söyleme, lütfen sus.
buz şarkısının güzelim liriklerinin içine etmesiyle kanıtlanabilecek durumdur. samsun'lu yerel bir gitaristten dinlediğimde, kesin olarak emin oldum. "kendin yazdın da; abi okuma be!" dedirtir.

edit: noktalama.
kötü bir durumdur. serdar ortaç olmasın engel durumdur.
soner sarıkabadayı yı yolda görse dünyanın en iyi sesi olduğunu söyleyecek kişi zırvası. adam yaza da kışa da damgasını vurdu işte. bok atmayın da bi kere de tebrik edin. ama dans edemiyor bee, dans etmesin. * *
hani shakespeare e şiirlerini götürmüş bir şemsiyeci nasıl buldunuz deyü.. shakespeare de durur mu patlatmış cevabı. bayım siz şemsiye yapın hep şemsiye yapın sadece şemsiye yapın. tam olarak böyle olmasa da zırvalamış bişeyler. işte burda da böyle bir şey söz konusu. sonerim sarıkabadayım sen sadece söz yaz bestele. okuma yavrucuğum bırak onu da yapabilenler yapsın. *
Şarkı dinlemekten çok aha lan şimdi giremicek şarkıya diye beklediğim ve sesinden hiç zevk almadığım bir besteci diyorum sarkıcı diyemeyeceğim. Besteleri bir harikadır her biri ayrı alıp götürür insanı ama bırak yakışan söylesin.
iğrenç değilde etkileyici bir sesi yok diyelim. tamam söz, müzik iyi ama sesi kusura bakmasın pek iyi değil.
çıktığı ilk günden bu yana savunduğum davadır. sözleri mükemmeldir ama sesi kulağıma hoş gelmiyor.
dansıyla kıyasladığında süperdir.
gerçekten kötüdür. sadece pas adlı parçasında biraz durumu kurtarır.. ama güzel söz yazıyor orası ayrı.
(bkz: kodumun eleştirmenleri)*
sözün bittiği, şarkıların başlamaması gereken yerdir.
kardeşim lütfen sus dinlemediğim bir türden bile bıktırabildin ya beni helâl olsun sana.
cafe ye, bir yere gidemez oldum lan senin yüzünden sesin kötü, kötü arkadaşım git lan git.
Çok kötü bir sese sahip değil. Hele ki hergün türeyen onlarca şarkıcımsıları göz önüne alırsak iyi bir sese sahip olduğu da söylenebilir.
En azından çok fazla yapılmayan bi'şey yapıyor adam.
Kendisi yazdı kendisi okudu
iğrenç değil ya pastı ya tozdu. *
(bkz: bi sus lan bi sus)
doğrudur. grip olduğumda benimde sesim öyle çıkıyor zaten.
başkalarınında farketmiş olduguna sevindiğim gerçektir.
onunla tanışma şansım olursa şarkılarını söylememesini rica edeceğim.hatta başkalarının şarkılarını da söylemesin.
soner sarıkabadayı nın sesi kötü de popta en büyük parsayı götürenlerden serdar ortaç'ın ondan daha mı iyi diye soracağım durumdur.
o yazsın sadece şarkıları güzel. lütfen ekran arkasına geçsin. seside tipine işe yaramaz.
sesi nasıl bilmem ama şarkıları çok duygusuz söylüyor, dümdüz söylüyor ben ona takığım.

not: Ağlamasını istemiyoruz tabi ki kendisinden ama sesinde ne bir çıkış var ne bir iniş garip işte dümdüz.
rap yazıp ve söylesin rapte ses pek önemli değil.
evet soner sarıkabadayının sesi kötü. meslektaşı sinan akçıl`ın sesi daha da kötü. ikisi birlikte düet yaparsa türkiye genelinde birçok insan ağır psikolojik işkenceye maruz kalacaktır. "müzik ruhun gıdasıdır" sözünden yola çıkarak şunu da söyleyebiliriz. soner sarıkabadayı, sinan akçıl ile düet yaparsa türkiye genelinde gıda zehirlenmesi vakaları meydana gelecektir.