bugün

ayrıca bir entry sadece bir şukela aldığı halde bu bölümde yer alabiliyor.
*
pek gereksiz olan istatistiki veri. son zamanlarla en beğenilenler arasında cok az fark vardır keza. nadirdir tamamiyle farklı oluşu.
ben kısmından yok edilmiş faydalı istatistik.

o değil de toplam entry sayısı gitmiş. ne yaptınız bilmiyorum ama açık konuşayım, s.çtınız.
ilk görüşte şahsıma çok gereksiz gelen kişisel istatistik kategorisi. bilmiyorum ileriki zamanlarda fikrim değişir mi..

ekleme:
"son üç ay içinde en begenilen entryleri"
"ondan önceki üç ay içinde en begenilen entryleri"
"yazarın ilk üç ayında en begenilen entryleri" gibi daha abuk kategoriler gelirse fikrim değişir.
caylaklarda gorunmeyen istatistik. kendimden biliyorum.

nedir lan bu caylaklarin cektigi?! utanmasalar bu istatistigi kaldirmayip tiklayinca "nah sana" filan yapacaklar.

adeta kiniyorum.

lan goren de onemli bir buton sanacak. neyse.. yine de alindim. hih.
son gelen yazarlar için bi sikime yaramayan büton. bu buton sizin için 'en beğenilen entryleri' bütonuyla aynı işlevi görecek 3 ay boyunca, başka hiçbir görev üstlenmeyecek. ancak 4 ay sora değişir o da belki aha haa ha çömezler.
niye lazim diye bakiyorum bakiyorum anlayamiyorum. kalabalik yapmis iyice. bence bu luzumsuz dugme yerine yazarin kendi begendigi entryler diye bir sey olmali. onun, bunun begendigi sacma sapan entrylerimiz gorunecegine, bizim icin kiymetli olan, muhim olan entrylerden kendimiz bir top 10 yapabilelim.
buton iyi hos da, bir anlatim boslugu var gibi. sahsima tuhaf gelen subjektif bir durum var, hani bu entrynin silinmesine sebep olabilecek nitelikte. icime sinmeyen bir seyler var bu butonun adinda.
farklılık yaratma düşüncesinde olan yönetimin uyguladığı eklenti. teşekkür etmek boynumuzun borcu olmakla birlikte istekler kısmına yazılan onca hali hazırda bulunması gereken eklentiler yerine bunu yapan yönetime laflar hazırladığımı belirtmek isterim.

(bkz: google da arama özelliği)
(bkz: entry yedekleme)
(bkz: winamp plugin)

liste uzar gider.
yakında tadına varacağımız özellik.
son zamanlar yazdiklarima bakma noolursun diye bir sarki besteleten buton. "gerci burda bestelenmisi var". (bkz: cem yilmaz esprileri volume 1)
(bkz: dakika ve entry alıyoruz)
en beğenilen entryler butonundan sadece yakın tarihli olduğunu bildiren sözlük butonu, yazarların kendilerini daha iyi takipleri için ayarlanmış yeni bir buton.
sonnn derece sikko bir entrynin en beğenilen entry olduğu görüldükten sonra moral bozan buton.
son üç ayda en beğenilen enrtylerimizi görebileceğimiz istatistik.
ayrıca 'son zamanlarda' gördüğümüz en güzel butondur kendileri .
en begenilen entrylerin basina "son zamanlarda" eklenerek olusturulmus istatistik. en azindan ben oyle algiladim.
(bkz: hadi hayırlısı)
yeni farkedip arattırdıgım hakkında hiç bise cıkmayan ancak an itibari ile benim kadar kayıtsız olmayan sözlük yazarları tarafından doldurulan baslık.ayrıca yeni ben butonu istatistigi.**
son zamanlarda anlasilmamis entryleri istatistiginin kardesi.
yeni bir ben butonu istatistigi. hayirli olsun.

edit: ilk tepkim "bu ne lan? ekleye ekleye bunu mu eklemisler" olsa da, sonra dusununce yararli bir sey oldugu kanisina vardigim istatistik.

yeni kesfettiginiz bir yazarin entry kalitesini olcerken, sadece en begenilen entrylerine gomulu kalmayip; ilk entryleriyle de kiyaslayabileceginiz son zamanlarda begenilen entrylerini gormek, o yazar hakkinda iyi veya kotu bir on yargi olusturmaniza yardimci olacaktir. bu da iyi bir seydir.

yine de ben butonunun gereginden fazla kalabalik gozuktugunu ve kasildigini belirtmeden edemeyecegim.