bugün

yaşamak istiyorum desem asmayacak sanki it la şu sandalyeyi denilebilir.* (bkz: behlül kaçar)
sevdim inanamayacağın kadar seni esmer kız.
Karın seni kiminle aldatıyor biliyor musun?
yaptıklarımın hiç birisinde; (bkz: pişman değilim) derdim.
(bkz: serefsizimbenimaklımagelmisti)
http://www.youtube.com/watch?v=S3ubag7dtn4&feature=related *
eşhedüenlaa...
sal beni gideyim ağabey. *
ben gidiyorum gençler sizin ne haliniz varsa görün.
la ilahe illah.*
- biz dünyadan gider olduk, kalanlara selam olsun.
ben buraya bu yaşımda haksız yere çıkarıldım. burada benden ölmemi bekliyorlar sanırım. fakat kaderim gibi boynuma dolanan bu kementle son bulmayacağım. ruhum yaşayacak ve faillerimden intikam alacak. öyleki hiçbir kadın yada erkek bu mahlukların yüzüne sevgiyle bakamayacak. kendi anaları dahi o kadar iğrenecek ki kutsama sözü fısıldamandan isimlerini bile anamayacak. eşleri olmayacak, olduysa kısa sürede ölecek, ardından dul bırakacak; dilerim ki tene değen asit gibi yaksın acısı.
doğan evlatları çirkinlikle lanetlenecek, o kadar şekilsiz bir mahluk olacak ki, onlar kendi öz evlatlarına bakmaya iğrenecek, düştüğü rahime bile lanet edecekler.
sağlıklı doğan evlatları olursa, genç ölmekle lanetlenecek. acısı o kadar keskin olacak ki yakılan ağıtları şimdiden duyuyorum.
ah toprak kara toprak birazdan kucağına gireceğim sonsuz uykuma senin bağrında tatlı düşler görerek devam edeceğim. yalnız beni saran kolların faillerimi sarmasın, tükür onları yüreğinden ve lanetle onları; uzak tut bereketinden. yaşarken tat almasınlar sonsuz bereketinle kutsadığın yemişlerden ne bitmez çayırlarınla beslediğin mahlukatın etindenden nede sütün gibi kaynattığın berrak sulardan. kan ve külle beslensinler çarpık ruhlarının hak ettiği gibi.
Kelime-i Şehadet.
- Bu sefer gol oldu.
özgürlük.
(bkz: anket)
Elhamdülillah müslüman olduğum için kelime-i şahadet olurdu.
gece uyurken onlardan nefret etmediğimi söyle ama 2023 de çok gerginler.