bugün

tamer karadağlı'nın star'da başlayacak yeni dizisi.. bana biraz çakma züğürt ağa izlenimi verdi..
daha saçma ne yapabiliriz olgusundan yola çıkılarak yapılmış olan, piyasadaki en saçma diziler kategorisinde ilk listelere aday gösterilen gereksiz ötesi dizi.
nevşehir'de çekilen dizi.

(bkz: ürgüp)
(bkz: göreme)
sözlükteki ilk yorumların aksine, ilk bölümünü gayet sempatik bulduğum, neşeli bir yaz dizisi.

tamer karadağlı, tekrar özüne dönmüş.. bu adama komedi oyunculugu daha cok yakısıyor.. dizideki diğer oyunculuklar da fena değil..

eee çevre * güzel, hikaye de özgün olursa, kışın da devam eder bu dizi..
perşembe günleri star tv de yayınlanan dizidir.
aile dizisidir. şimdiden ilgiyi çekmiştir fakat ileride n'olucağı bilinmez.
nevşehir'de çekilmesine rağmen, film oyuncularının nevşehir yöresinin konuşma şekliyle alakalı olmayan şekilde sesler çıkararak çevirdiği, sempatik, neşeli, sıcak bir dizi.
cüneyt arkının dünyayı kurtaran adam filmi gibi üniversitelerde ders niteliğinde gösterilmesi gereken iğrenç bir yapım... son ağadan ziyade son felaket daha gercekçi bir isim olurdu.
en sevdiğim ağa filmi. sıcak.
şu anda koparmakta olan dizi.
eğer bu diziyse ben tek başıma süper göndermeleri olan kara film olurum arkadaş. rezil bir senaryo adamın yaşı gelmiş 50'ye kız daha 20'li yaşlarda lan var ya neyse ben bir şey demiyorum. ağaymış.
(bkz: onuncu nesil silik)