1. 0.
  bu tarihe kadar hakkında hiç entry girilmemiş olması şaşırtıcı olan, jack nicholson ve diane keaton'ın muhteşem uyumunun sergilendiği bir romantik komedi.
  ... dreamcatcher
 2. 1.
  türkiye sinemalarında aşkta her şey mümkün ismiyle oynamıştır. pek bi neşeli aşk filmidir.
  ... ee caylar kimden
 3. 2.
  jack nicholson´un cok güzel oynadigi, seyrettigim en güzel ask filmlerinden biri.
  1 ... paganviodio
 4. 3.
  harry langer, genç kadınlar için yanıp tutuşan bir müzik piyasası kurdudur. birlikte olduğu genç ve güzel sevgilisinin annesinin yazlık evinde romantik bir haftasonu geçirmeye karar verirler. ama hiç beklemedikleri süprizler, bütün haftasonu boyunca yakalarını bırakmaz.

  erica, kızının kendisinden bu kadar yaşlı biriyle birlikte olmasına karşı çıksa da duruma katlamaktan başka çare bulamaz. ama tüm bu itirazlarının bir kanıtı gibi harry, bir akşam kalbinden rahatsızlanınca bütün bir haftayı, hiç anlaşamadığı erica ile birlikte geçirmek zorunda kalır.

  sürekli didişen ve çok farklı yaşam tarzları olan iki insan olmalarına rağmen birlikte geçirmek zorunda kaldıkları bu süre, hiç beklemedikleri şekilde yakınlaşmalarına neden olacaktır.

  jack ve diane nin muhteşem oyunculukları hafife alınacak gibi değil.
  o nasıl mimik ustalığıdır ki aynı anda hem kahkaha attırsın hem de duygulandırsın.
  mutlaka izlenilmesi gereken filmlerden biri.
  ... agdankacankucukhamsi
 5. 4.
  jack nicholson'un işini iyi yaptığını kanıtlayan film. yaşıtlarımla takılmayı seven biriyim ancak diane keaton gerçekten ilerlemiş yaşına rağmen ilgi çekiciydi..
  ... son samuray yandim ali