1. 1.
  lan tam 2 haftadır çalışıyorum anasını satım bi egoist pezeveng yüzünden 10 almış bulunmaktayım. bir ders kaçırma git gel amelelik yap neymiş istediği gibi çözmemişim senin isteğine.... bilmiyorum tek banamı denk geliyor ama bu solcu hocaların hepsi bi tikindiriklik yapıyolar. kendilerini çok kaliteli bi öğretim görevlisi sanıyorlar ama aslında en mallarıda bunlar.
  3 -3 ... extime
 2. 2.
  martin heidegger edasında dolanan türkü bar demirbaşları. hayır havası kimeyse salağın, ulan altı üstü iktisadi tezi çökmüş, kültürel tezleri can çekişen sikkodan bir ideolojiyi hayatının merkezine koymuş adamsın, havan kime. ayrıca bu kıskanç ve sinsi kitle, solcu militanlara torpil geçip sağcı öğrencilerin başarılarını baltalamaya çalışır. son zamanlarda akape tarafından da akademik düzeyde desteklenmesi düzenin ne kadar karşıtı olduğu konusunda ipucu vermektedir. özellikle zeka konusunda alay ettikleri akp her birini elinde oynatıyor ondan bile haberleri yok.
  2 -3 ... gaspirali
 3. 3.
  hiçbir sağcı öğretim görevlisi öğrencisiyle aynı görüşte diye onu kayırmaz.ama solcu herifler dersde kimseyi düşünmeden ailesinin o partiyi desteklediğini düşünmeden bunlar koyun bunlar asalak bunlara bu yakışır,zaten bunlar ne ki baştakileri ne olsun der.fikirlerini söylersen o sittiri boktan demokrasi dersi veren yar doç. seni bir anda hedefine oturtturur sanırım bunlarla işin bitene kadar hep haklısın ağam haklısın paşam diyeceksin.
  4 -1 ... extime
 4. 2.
  hiçbir sağcı hoca öğrencilerini kayırmaz önermesi yanlış daha doğrusu eksiktir. azınlıklar her daim birbirini kayırır. zamanında muhafazakar hocalar, muhafazakar öğrencileri kayırmıştır. çünkü bir avuç muhafazakar hoca ve bir avuç muhafazakar öğrenci vardır. günümüzde de solcu hocalar not bağlamında kayırıyor mu bilmiyorum ama dostane ilişkiler bağlamında solcu öğrencileri kayırıyorlar. çünkü bir avuç solcu kaldı akademide. aslını isterseniz sağcıların hegemonyasından da tümüyle söz etmek güç. akademide "haklısın ağam, haklısın paşam" diyen oportünist embesiller dolu. bugün marksist kesilir, yarın smith'i savunur, öbür gün parsons'a kral muamelesi yapar vesaire. diyelim ki solcu hocalar not anlamında tüm solcu öğrencileri kayırıyor; peki bu mantar gibi türeyen sağcı araştırma görevlileri bu cari kadroları nasıl kaptı?
  ... the adamin biri