bugün

Gülsün madem gülebiliyor atsın kahkaha anasını satıyım.
erkek olsaydı sorun olmayacak olandı. hep sapkın düşünceler bunlar. kadın dışarda o saatte kahkaha atıyorsa sekste yapar. ama benle yapmadığı için orospudur kesin anlayışı.
Gecenin bu saati denilen, sabah 06:30.
Olm, herkes sizin gibi işsiz değil akşama kadar yatsın. Millet o saatte öğleyi kılıyor.
Sabah işyerine gitmek için servis bekleyen ve makara kukara yapan gruptan gelen bir sestir.
aynı olayı yapan erkekten hiçbir farkı yoktur. yani çirkin bir davranıştır.
bu tür eylemleri hoş görenlerle aynı kafada olan karıdır. karı diyorum kadınların hanımefendilerin değeri bilinsin deyu...
zihniyeti bozukları takmaması gereken kadındır.. hay sizin gibilerin ben....
sanane kadınıdır. sanane pezevenk. senin evinin dışında. ne yapsın peçe ile gezince daha mutlu oluyorsunuz siz.
dikkatleri üstüne çeker. evet.
Nefes alan kadın kadar normaldir.
Seks isteyen kadındır. Evet.
Yüksek sesle atıyosa erkek kadın fark etmez çok sinirimi bozar nedense, çok itici gelir o bağıra bağıra gülenler.
selam arkadaşlar,
geçenlerde mahallemizin marketine gittim,
dışarıda sebze meyve bakınıyorum,
marketin karşısındaki binanın bahçesinde 3 kadın oturuyor, üçü de kahkaha atıyor feci eğleniyorlar belli,
sesler taa markete kadar geliyor,
benim de dikkatimi çekti fakat hiç yargılamadım doğal olarak,
çünkü 3 tane insan gülüyor lan, ülkede o kadar manyakça şey oluyor ki,
bu çok doğal insani bir durum yani,
oradan bir kadın hemen söylenmeye başladı tabii "abla da pek neşeli sesleri ta buraya geliyor..." bilmem ne,
lan kadına bir gıcık oldum ki size anlatamam,
biri orada gerçekten bir haksızlık falan yapsa hayatta sesini çıkarmaz kadınların kahkahasına laf ediyor, sen kimsin ya?
kolay mı lan insanları bu şekilde pat diye yargılamak, ayrıca gülüyor lan gülüyor napıyor sanki?

normal kadındır.
Deli deli manyakça gülmüyorsa, galaksiyi kaosa sürükleyen kötücül kraliçe modunda gülmüyorsa ve de cadı sila gibi seksiii ve şuh bir kahkahası yoksa sıkıntı olmayan kadındır.
Doya doya gülsün, bizim yerimize de bassın kahkahayı. Bu kahkaha olayı çok büyütülüyor.
Uzak durulması gereken kadın tipidir. Evet.
sokakta kahkaha atan erkekten farkı yoktur. yapmacık olmasın yeter ki.
kesinlikle aranıyordur. tecrübeyle sabit. ben mesela sokakta kahkaha attığım zaman aranıyorum.
intikam alıyordur...
Ağladığı günlere inat...
helal olsun kadınıdır.
Oohh sefası olsun kadınıdır.
Komik bişeyler görmüştür, duymuştur, tanık olmuştur ve gülüyordur.

O kadın hep gülsün, gülsün ki, asık suratlı, dünya keyiflerinden elini eteğini çekmiş soğuk nevalelere de bulaştırsın.
Dünya gülsün!
muhtemelen müşteri bekleyen yosma kadındır. evet...
kadın gülerse hepiniz gülersiniz
Toplumu kiskirtan herifleri neden sozlukte hala tutmak gibi bir hata yapilir.
Senin anan gulmuyormu kardesi illa bundanmi anliyorsun ?
Gayet normal durum. Gerizekalı kesimin kabullenemediği olay.
Candır kandır hayatın ışığıdır..Dünyanın gülücuklerle dönmesini sağlar.
in this economy?

görsel